Xhemi Shehu: S’do jem më në “Portokalli”

13/08/2020 - 19:14

Pas shumë vitesh punë në Top Channel, moderatorja Xhemi Shehu së fundmi është përfolur se është larguar nga televizioni.

Në fakt, këtyre spekulimeve të fundit i është përgjigjur vetë Xhemi, duke thyer kështu heshtjen e duke na qartësuar më mirë se çdo të ndodhë në të ardhmen  e afërt me të.

Në foto të ndryshme në Instagram, Xhemi s’mund t’i shpëtonte pyetjeve për largimin e saj nga “Portokalli”, ku në dy prej tyre ka konfirmuar largimin nga show i humorit.

“E vërtetë që s’do jesh më në ‘Portokalli’?”- e pyet një ndjekës, ndërsa moderatorja i përgjigjet me “Po”.

“Mos u lodh shumë se kemi ‘Portokallinë’ në tetor”, koment të cilit Xhemi i është përgjigjur: “Nuk lodhem duke e parë nga shtëpia.”

Ende nuk e dimë kush do të jetë tashmë në drejtimin e emisionit të humorit dhe ç’surpriza ka rezervuar Xhemi për të ardhmen.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në një intervistë për emisionin "Top Story", aktori i humorit Florjan Binaj ka rrëfyer edhe një herë periudhën e infektimit me Covid-19 n

Modelja Xhesika Berberi do të jetë një nga prezantueset e spektaklit më të madh të bukurisë në vend “Miss Universe Albania”, përkrah Alau

Të gjithë mund ta njohim këngëtaren Eranda Libohova me zërin e saj të mrekullueshëm, por pak persona mund ta dinë fobinë e saj.

Artisti me origjinë shqiptare, Gashi, ka një stil të veçantë jo vetëm në muzikë, por edhe në veshje.

Aktorja e njohur Ema Andrea, ka ndarë me ndjekësit e saj në "Facebook" momentin kur dikush i ka telefonuar me numër privat nga spitali “S

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, do të jetë pjese e albumit më të ri të Miley Cyrus i cili do të titullohet “She is Miley Cyrus”.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Ava Max është gati për publikimin e albumit “Heaven and Hell” dhe për të njohur fansat pak më shumë me atë çka pritet të sjellë me realiz

Pas 3 vitesh martesë, reperja e njohur, Cardi B ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti i saj Offset.

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen e tij të 73-të.