Xhemi Shehu zbulon dhuratën e parë për Diellin (FOTO)

19/10/2020 - 17:44

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan ditën e sotme me një djalë. Regjisori i njohur e dha vetë lajmin e bukur përmes një postimi në rrjete sociale. Ai publikoi një foto duke mbajtur të voglin në krahë shoqëruar me mbishkrimin: “Lindi Dielli”.

Menjëherë vërshuan urimet për vogëlushin, por mes tyre veçonte ai i Xhemi Shehut. “Babi Edi qoftë me jetë të gjatë e të lumtur gjithmonë pranë jush. Ju dua shumë!”, komentoi moderatorja.

Por sigurisht ajo nuk kishte si ta mbyllte thjesht me një urim, sepse ka nxituar menjëherë për në maternitet për t’i dhënë dhuratën e parë Diellit. Xhemi ka postuar në Instagram një foto duke pozuar përkrah një arushi gjigant për t’i uruar mirëseardhjen të voglit të Arbanës dhe Eduartit.

“Me Luken drejt Diellit”, ka shkruar Xhemi.

Kujtojmë se Osmani është nënë edhe e një djali tjetër të quajtur Jon, i cili ka ardhur në jetë 5 vite më parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Agnesa Vuthaj është një nga modelet më të ëmbla të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për stilin e veçantë të veshjes.

Covid-19, çdo ditë e më tepër po infekton më shumë njerëz se ç’ishte parashikuar.

Suksesi i dizajnerit kosovar, Valdrin Sahiti nuk po njeh limite.

Lidhja e Princit William dhe Kate Middleton u vulos me puthjen e tyre të paharrueshme në ballkonin e Pallatit Buckingham në 2011-n.

Valbona Selimllari ditën e djeshme ka qenë e ftuar në emisionin “N’fermë”.

Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, u diskutua në lidhje me operacionet plastike.

Tekstshkruesi i njohur, Olti Curri, tregoi një episod interesat me një këngëtare, teksa po diskutonin në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”,

Prej disa muajsh është bërë e ditur se evenimenti “American Music Awards 2020” do mbahet sot më 22 nëntor.