Xhensila Pere: Do kisha dalë gjysmë nudo te protesta për teatrin që të ulja gjakrat!

22/05/2020 - 12:10

Xhensila Pere ka folur së fundmi për shumë gjëra nga jeta e saj e jo vetëm në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka, në emisionin "Mes Yjesh".

Sharka e pyeti me humor Xhensilën se nëse do kishte dalë nudo te protesta për teatrin, vetëm që të ulte gjakrat.

"Në qoftë se zhveshja ime do ndihmonte... Ndoshta nudo jo se gjynah, do tmerroheshin por një pjesë të mirë të trupit do t'a nxirrja nëse kjo do ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve", u shpreh Xhensila.

Ajo shtoi se nëse do i jepej një post i rëndësishëm në pushtet, do t'a kishte bërë Shqipërinë më të bukur por më të përdalë, për shkak se do të lejonte plazhet nudo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Beren Sat është një ndër aktoret më të famshme të telenovelave turke.

Kur përmendet mbiemri Lipa, mendja shkon tek suksesi i Dua-s, këngëtares me origjinë shqiptare që ka bërë bujë në tregun muzikor ndërkomb

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë dhe shpeshherë publikojnë në rrjete

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”.

Aktori francez Gérard Depardieu ka folur sot për herë të parë që prej ngritjes së akuzave për përdhunim e abuzim seksual ndaj një aktorej

Divorci i Kim Kardashian dhe Kanye West, i cili pas disa javësh thashetheme u bë realitet javën e shkuar, duket se ka qenë i paqtë dhe pa

Shëtitësi i qenve të Lady Gaga është qëlluar mbrëmë disa herë në gjoks në Los Angeles nga disa sulmues që vodhën dy nga tre qentë që ai p

Aktori i njohur Wayne Linekar është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry.

Lady Gaga këto ditë duket si alter ego e personazhit të saj në “A Star is Born”, pasi është bërë sërish brune!

Kylie Jenner vazhdon të modelojë nga shtëpia me veshje nga garderoba e saj që janë për t’u patur zili.