Zaimina më në formë se kurrë, shfaqet me fustan të ngushtë dhe nuk i lë vend imagjinatës

23/02/2021 - 16:36

Zaimina Vasjari, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja brune nuk ka tërhequr vëmendjen vetëm me performancat muzikore por edhe për pamjen e saj të mahnitshme. Ajo shpesh publikon në rrjete sociale foto ku shihet mjaft në formë.

Së fundmi, Zaimina ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan, që ia nxjerr shumë në pah linjat perfektë.

Foto në fjalë ka marrë pëlqime dhe komente të shumta në rrjete sociale. Këngëtarja kishte bërë një pauzë të gjatë në muzikë, ndërsa para gjashtë muajsh solli në treg këngën “Vetes”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në 19 shkurt Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga Kanye West në gjykatë, duke i dhënë fund martesës së tyre prej një dekade.

Rita Ora prej pak kohësh është zhvendosur në Australi për shkak të punës së saj.

Këngëtarja e mirënjohur, Kida, duket se së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë.

Eliza Dushku është një nga emrat më të pëlqyer në botën e kinematografisë.

Prej më shumë se një viti, Tuna nuk ka qenë aktive në muzikë.

Me siguri ju kujtohet seriali i famshëm “Ezel” me aktorin Kenan Imirzalioglu në rol kryesor.

Romanca e re e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të PS-së, Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është në qendër të vëmendjes prej disa javës

Jennifer Lopez ka ndezur përsëri rrjetet sociale, kësaj radhe me foton e fustanit të nusërisë.

Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura, fama e së cilës i ka tejkaluar kufinjtë shqiptarë.

Beren Sat është një ndër aktoret më të famshme të telenovelave turke.