Zbulohet arsyeja e ndarjes së Loredanës dhe Mozzik?

25/01/2020 - 20:00

Loredana dhe Mozzik kanë qenë një ndër çiftet më të përfolur të kohëve të fundit. Shkak për këtë është bërë dhe ndarja e tyre, për të cilën Mozzik është shprehur se Loredana i kushtonte më tepër rëndësi parasë dhe luksit, se sa familjes.

Por çfarë thotë horoskopi për ta? Në Pop Culture ka qenë e ftuar astrologia e njohur Meri Shehu. Pasi gazetarja ka pyetur për çiftin e horoskopit Virgjëreshë-Peshore që i përkasin Loredanës dhe Mozzik, Meri ka treguar disa prej arsyeve që çojnë në ndarje të këtyre shenjave dhe nëse mund të ketë një ribashkim.

Meri ka treguar: “Këtë vit peshorja dhe virgjëresha nuk mund të kenë shumë fat, është viti që nuk u jep garanci për ecuria të mira, gjëra të tjera do virgjëresha, gjëra të tjera peshorja. Por ky nuk është viti i tyre me fat dhe mund të ketë krisje. Virgjëresha (Loredana) do të nis gjëra të vetat këtë vit, biznese është shumë më personale kurse peshorja (Mozzik) akoma nuk ndihet e gatshme për të bërë hapa të mëdha, duhet të punojë shumë në 2020-n që të krijojë baza të forta. Do të mësoj a do jetoj në këtë vend apo në një tjetër. Pra, Loredana mesa kuptoj unë do të bëjë diçka më personale, diçka që i përket asaj jo asaj dhe atij kurse ky tani ka humbur bazën e vet.”

Më tej Meri ka treguar se Virgjëresha nuk njihet si shenjë tradhtare, ajo mund ta bëj atë për show ose përfitime të tjera dhe tradhtar në këtë mes është Peshorja; pra e kuptuat për kë e kishte. /TCH

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i famshëm Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson, të cilët u prekën nga koronavirusi në Australi, janë kthyer në SHBA.

Kylie Jenner i është bashkuar listës së njerëzve të pasur që kanë dhuruar para për të gjetur kurën ndaj koronavirusit, për të blerë pajis

Në këto ditë të vështira për të gjithë si pasojë e përhapjes së pandemisë, këngëtarja e njohur, Fifi ka menduar që të jetë më pranë publi

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e koronavirusit.

E premtoi dhe ja ku doli projekti i saj muzikor. Në mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa ka publikuar vi

Angelina Jolie ka dhuruar 1 milion dollarë për organizatën "No Kid Hungr", e cila shpërndan ndihma për komunitetet të ushqejnë fëmijët që

Këngëtarja me famë ndërkombëtarë, Rihanna, ka dhuruar plotë pesë milionë dollarë në përpjekjet për lehtësimin e koronavirusit përmes fond

Mamaja e këngëtares me famë botërore Rita Orës, Vera Ora është futur në vijën e parë të frontit të luftës kundër CoVid-19.

Emisioni i humorit "Portokalli" nuk do të vazhdojë më transmetimin për shkak të situatës së koronavirusit.

Reperja e famshme, Cardi B përmes një video në Instagram thotë se të famshmit që kanë deklaruar se janë me koronavirus genjejnë dhe e bëj