Zbulohet kush është e dashura e Mc Kreshës (FOTO)

06/11/2019 - 13:55

Mc Kresha është një nga reperët me të njohur dhe të pëlqyer, i cili njihet për jetën e tij profesionale, për lançimin e herë pas hershëm të këngëve të reja dhe bashkëpunimeve të bujshme.

Por, Kresha ka zgjedhur të mbajë jetën personale larg vëmendjes mediatike. Kjo gjë sigurisht nuk i pëlqen fansave të tij, pasi ata dëshirojnë të dinë çdo gjë për jetën e këngëtarit, qoftë profesionale ose jo.

Disa muaj më parë reperi u pa nën shoqërinë e një vajze bionde, madje u përfol për një kurorëzim të mundshëm të dashurisë së tyre në muajin shtator, por kjo mbeti në kuadrin e thashethemit.

Sipas Prive, reperi është në një marrëdhënie me një vajzë të quajtur Erzina dhe do kurorëzojnë dashurinë në muajin dhjetor. Eventi pritet të jetë tejet privat dhe përfshin vetëm një rreth të ngushtë.

Mësohet se Erzina ka jetuar në Kanada dhe tashmë prej 1 viti ndodhet në Kosovë. Ky rikthim i asaj besohet të jetë dhe pika e tyre e takimit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Monica Bellucci është një ndër aktoret më të njohura italiane, e kjo jo vetëm falë talentit të saj, por edhe pamjes së jashtme.

Aktori i njohur, Herion Mustafaraj, ishte i ftuar këtë pasdite në programin “Rudina”, në Tv Klan.

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe për faktin që të gjithë e dinë që janë prej vitesh ba

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

I vjetër dhe dorështrënguar. Është ky motivi për të cilën Meital Dohan, 40-vjeçarja artiste, ka lënë aktorin 78 vjeçar Al Pacino.

Reperi i njohur Pop Smoke, është vrarë me armë zjarri brenda banesës së tij. Autoritetet njoftojnë se muzikanti i famshëm, emri i vërtetë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në muajin maj të vitit që lamë pas. Almeda solli në jetë djalin e tyre

Aktori James Bond ka anulluar premierën e filmit të tij të ri në Kinë për shkak të virusit vdekjeprurës, koronavirus.

Modelja e njohur e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull e për pasojë ka përfunduar në spital.