Shpallet fituesi i Primareve në Shijak, ja kush pritet të kandidojë përballë Elton Arbanës më 14 maj 2023

Mbyllet numërimi i votave të demokratëve në Shijak. “DurrësLajm” mëson se kandidati fitues nga primaret është Rezeart Tusha me 333 vota, ndërsa Astrit Hoxha në vend të dytë me 90 vota. Në primaret e Shijakut garuan edhe Agim Rameta dhe Fatbardh Gjata. Në zgjedhjet e 14 majit të vitit të ardhshëm, gara për bashkinë Shijak … Continue reading Shpallet fituesi i Primareve në Shijak, ja kush pritet të kandidojë përballë Elton Arbanës më 14 maj 2023