“Hajde ikim bashkë, seksin ta bëj bukur fare”, gra e vajza shesin trupin për 2 mijë lekë

21/01/2020 - 21:42

Prostitucioni i rrugës është një realitet problematik në Shqipëri. Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë se si gra e vajza shesin trupin e tyre për 2 mijë lekë të reja.

Raporti ndodh në rrugë ose në hotel, varet nga kërkesat e klientëve dhe buxheti i tyre. Situata me punonjëset e seksit janë filmuar në rrethrrotullimin e Rrogozhinës.

Prostituta: Ku do ikësh ti?

Qytetari: Ju prisni autobusin apo…?

Prostituta: Ne jemi në punë.

Qytetari: Hë?

Prostituta: Ne jemi në punë.

Qytetari: Punë hë…?

Prostituta: Punë!

Qytetari: Ça pune më?

Prostituta: Pxxx…

Qytetari: Hë?

Prostituta: Pxxx…

Qytetari: E sa lekë do ti?

Prostituta: 20!

Qytetari: 20 mijë lekë?

Prostituta: Po!

Qytetari: Po ku?

Prostituta: Në hotel!

Qytetari: Ku është hoteli?

Prostituta: Aty para!

Qytetari: Aty para?

Qytetari: Vetëm një të prishur?

Prostituta: Po!

Qytetari: Hë?

Prostituta: Po!

Qytetari: Po për të ndenjur, një orë?

Prostituta: Një orë, 40!

Qytetari: 40 mijë lekë?

Prostituta: Po!

Qytetari: E rri, bën ça të duash?

Prostituta: Po!

Qytetari: Po hotelin e paguaj unë?

Prostituta: (Flet në telefon) Hiç te puna, uaaa e zeza.., jo, jo, s’e blej.

Qytetari: Rri çdo ditë këtu ti?

Prostituta: Po, po!

Qytetari: Se sot do iki unë, nesër do vij, po hë…

Prostituta: Po!

Qytetari: Ok!

Në një situatë tjetër, kamera e fshehtë e “Stop” ndalet tek një grua 37-vjeçare dhe një 26-vjeçare.

Qytetari: Si jeni?

Prostituta 1: Mirë! Ju si jeni?

Qytetari: Ça po bëni?

Prostituta 1: Mirë!

Qytetari: Keni pas ndonjë çikë punë?

Prostituta 1: Jo, mo.

Qytetari: Pse?

Prostituta 1: Ku ka punë, kur ka ka, kur s’ka s’ka.

Qytetari: Sa lekë e ke ti?

Prostituta 1: 20!

Qytetari: 20?

Qytetari: Sa? Vetëm një të prishur, apo?

Prostituta 1: Po të duash bëje njëherë, ndaç 2 herë bëje, 20 e kam, gojoren ta bëj njish…

Qytetari: Po ti sa e ke?

Prostituta 2: 20, teke.

Qytetari: 20 e ke dhe ti më? Vetëm 1 herë ti?

Prostituta 2: Po!

Qytetari: Po pse vetëm 1 herë ti?

Qytetari: S’keni pas ndonjë çikë punë ju? Apo mundoheni?

Prostituta 1: Kur ka, punojmë, kur s’ka, s’ka.

Prostituta 1: Hajde ikim bashkë ta bëj qejfin njësh, gojoren ta bëj super fare, ta bëj bukur edhe seksin ta bëj bukur fare! Shkojmë tek ky hoteli këtu afër!

Qytetari: Sa vjeçe je ti?

Prostituta 1: Unë 37 jam.

Qytetari: 37! Po ti sa je më?

Prostituta 2: 26!

Qytetari: Hë mos më gënje! Thuaj të vërtetën!

Prostituta 2: Për zotin 26, s’po të gënjej!

Prostituta 1: Do shkojmë ne? Ta bëjmë dy herë, seksin njësh fare bukur!

Qytetari: Ja të dal një xhiro unë, pastaj edhe….

Por jo vetëm kaq, “Stop” solli këtë të martë pamje të punonjëseve të seksit në mes të Tiranës. Madje prostitutat, femra dhe transvestitë, thonë se mund të kryejnë raporte seksuale edhe pas Muzeut Historik, një zonë shumë e lëvizur nga qytetarët./Tv Klan

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Qeveria Shqiptare ka marrë vendimin për t’u angazhuar financiarisht nëpërmjet mekanizmit COVAX, për të patur vaksinën e sigurt anticovid.

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një ditë makinat e tyre, t

Disa zona të kryeqytetit do të kenë kufizime në oraret e energjisë elektrike gjatë javës së ardhshme.

Dy ditë pas protestës përpara kryeministrisë, nga ku u kërkua riatdhesimi i më shumë se 60 grave dhe fëmijëve shqiptarë nga kampi Al Hol

Në Qendrën Kombëtare e Transfuzionit të Gjakut, ku nga sot nisi aplikimi i metodës së re për sigurmin e drejtpërdrejtë të plazmës, me apa

Gjithnjë e më shumë nëpër botë, po vërtetohet se Covid-19 ka "aktivizuar" dhe shumë sindroma të tjera të cilat ndeshen shumë rrallë te pa

Pedagogu i Komunikimit Artan Fuga, me anë të një statusi në “Facebook” ka shkruar në liidhje me largimin nga posti i ministres së Arsimit

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë.

"Urgjencat kirurgjikale gjatë periudhës së vjeshtë-dimrit është vendosur të jetë në spitalin universitar të Traumës, pas eksperiencës

Mjekët e familjes në të gjithë vendin në 7-mujorin e parë të vitit kryen 3,2 milionë konsulta në të gjithë vendin dhe për të gjitha patol