Ministrja Shahini: Oraret për të ndjekur leksionet për arsimin fillor dhe klasa 8-12

21/03/2020 - 10:15

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, me anë të një postimi në rrjete sociale ka informuar të gjithë studentët se leksionet për arsimin fillor dhe klasa 8-12 do të transmetohen nga ora 10 e mëngjesit deri në 12:00 dhe nga ora 18:00 deri në 19:30.

Këto leksione i gjeni edhe në kanalin youtube të Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë:

https://www.youtube.com/channel/UC21Y6wkN3En_HKFdt4yWxMQ?fbclid=IwAR3lOO...

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nga 383 persona të infektuar me COVID 19, 41 raste janë në radhët e bluzave të bardha.

Kur po bëhet gati një muaj që ka nisur kufizimi i lëvizjeve dhe shqiptarët janë vendosur në karantinë të detyruar brenda shtëpive të tyre

Qendra për Nisma Ligjore Qytetare shpreh shqetësimin e saj lidhur me rastet e dhunës në familje në shqiptare gjatë periudhës së izolimit

Një 80-vjeçare nga Vlora është bërë pacientja e 100-të e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, teksa la sot Spitalin Infektiv.

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, i cili rezultoi pozitiv me koronavirus, në një lidhje të drejtpërdrejtë me News 24” ka treguar

“Jemi në mesin e një beteje që nuk është ndalur në asnjë moment, lufta nuk ka mbaruar”.

Rregullat e lëvizjes së qytetarëve në kushtet e karantinës kanë venë në vështirësi mjaft qytetarë në Durrës.

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, i cili u prek nga koronavirusi ka falënderuar të gjithë ata që janë interesuar për shëndet

Me anë të një postimi në Facebook, ministrja e Arsimit Besa Shahini, ka përcjellë momente pune të mësuesve nga i gjithë vendi ndërsa zhvi

Drama e tre grave që me pensionin e verbërisë së gjyshes prej 100 mijë të vjetra do shtyjnë gjithë muajin.