Po kërkoni punë? “Smart Center” në Durrës vjen me oferta festive

10/12/2019 - 09:25

Qendra “Smart Center” në Durrës vjen me oferta festive në muajin dhjetor.

Për të gjithë ju që po kërkoni një punë e nuk keni arritur ta gjeni pavarësisht përpjekjeve të shumta; apo edhe për studentët që duan të punësohen më kohë të plotë apo kohë të pjesshme; ata që duan të ndjekin kurse profesionale etj, “Smart Center” e ka zgjidhjen për ju.

Ofrohen: Kurse, Trajnime, Punësime, Zhvillime Web.

 “Smart Center” ju fton të regjistroheni falas në Portalin e Punësimit duke përfituar i pari mundësi punësimi në kohë reale në pozicione të mirëpaguara!

Apliko tani online:

www.smartcenterdr.com/punesim

Aplikacioni:

Smart Center Punesim

Kurse falas dhurate, shorte festive etj.

*“Smart Center” ofron mijëra mundësi. Kërko çfarë të intereson dhe gjej punën tënde ideale. Të gjithë të interesuarit mund të bëhen pjesë e ofertave festive, me programe të përshtatura sipas grupmoshave, ku ju mirëpret një staf i përgatitur.

(Telefononi në: +355697374543 ose +355692421999

Adresa: Rruga "Egnatia", Pallati 452 në katin e 2-të, përballë Drejtorisë së Tatimeve, Durrës)

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu inspektoi qendrën shëndetësore të Laprakës, një prej 4 qendrave shëndet

Universiteti “Aleksandër Moisiu” ka publikuar në faqen e saj, aplikantët të cilët janë shpallur fitues për transferim studimesh dhe progr

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj, tha sot në emisionin ‘Open” se rritja e pagave të infermierëve dhe mjekëve do të bëhet

Qeveria Shqiptare ka marrë vendimin për t’u angazhuar financiarisht nëpërmjet mekanizmit COVAX, për të patur vaksinën e sigurt anticovid.

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një ditë makinat e tyre, t

Disa zona të kryeqytetit do të kenë kufizime në oraret e energjisë elektrike gjatë javës së ardhshme.

Dy ditë pas protestës përpara kryeministrisë, nga ku u kërkua riatdhesimi i më shumë se 60 grave dhe fëmijëve shqiptarë nga kampi Al Hol

Në Qendrën Kombëtare e Transfuzionit të Gjakut, ku nga sot nisi aplikimi i metodës së re për sigurmin e drejtpërdrejtë të plazmës, me apa

Gjithnjë e më shumë nëpër botë, po vërtetohet se Covid-19 ka "aktivizuar" dhe shumë sindroma të tjera të cilat ndeshen shumë rrallë te pa

Pedagogu i Komunikimit Artan Fuga, me anë të një statusi në “Facebook” ka shkruar në liidhje me largimin nga posti i ministres së Arsimit