Po kërkoni punë? “Smart Center” në Durrës vjen me oferta festive

10/12/2019 - 09:25

Qendra “Smart Center” në Durrës vjen me oferta festive në muajin dhjetor.

Për të gjithë ju që po kërkoni një punë e nuk keni arritur ta gjeni pavarësisht përpjekjeve të shumta; apo edhe për studentët që duan të punësohen më kohë të plotë apo kohë të pjesshme; ata që duan të ndjekin kurse profesionale etj, “Smart Center” e ka zgjidhjen për ju.

Ofrohen: Kurse, Trajnime, Punësime, Zhvillime Web.

 “Smart Center” ju fton të regjistroheni falas në Portalin e Punësimit duke përfituar i pari mundësi punësimi në kohë reale në pozicione të mirëpaguara!

Apliko tani online:

www.smartcenterdr.com/punesim

Aplikacioni:

Smart Center Punesim

Kurse falas dhurate, shorte festive etj.

*“Smart Center” ofron mijëra mundësi. Kërko çfarë të intereson dhe gjej punën tënde ideale. Të gjithë të interesuarit mund të bëhen pjesë e ofertave festive, me programe të përshtatura sipas grupmoshave, ku ju mirëpret një staf i përgatitur.

(Telefononi në: +355697374543 ose +355692421999

Adresa: Rruga "Egnatia", Pallati 452 në katin e 2-të, përballë Drejtorisë së Tatimeve, Durrës)

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Demografia e Shqipërisë ka hyrë në një cikël krize, prej emigracionit të lartë, rënies së numrit të lindjeve, rënies së martesave, rritje

Qendra “Smart Center” në Durrës, e cila operon me sukses që prej vitit 1998 në fushën e informatizimit të bizneseve, ndërmarrjeve, trajni

Del pergjigja e autopsisë së Rezarta Dhe Olsi Hajdarit të cilët u heluman 5 ditë pas dasmës në fshatin Xhyrë të Librazhdit, e për pasojë

Famullia “Shën Dominiku” dhe Vatra Biblike Katolike organizuan të dielën në qytetin e Durrësit, sipas nismës së Atit të Shenjtë, Papa Fra

 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar ambientet e reja të qendrës shëndetësore Bardhoc në Kukës

Menjëherë pas urdhrit të Ministrisë së Shëndetësisë, janë marrë masa në aeroportin e Rinasit për koronavirusin, që është kthyer në një al

Famullia “Shën Dominiku” dhe Vatra Biblike Katolike  organizojnë sipas nismës së Atit të Shënjtë, Papa Françesku, më 26 janar 2020, në qy

Banorët e qarkut të Kukësit do të kenë një maternitet të ri dhe spitalin e rikonstruktuar, falë investimit të qeverisë me vlerë 3 milion

Vetëm 23 % e shqiptarëve janë bujarë dhe të sjellshëm dhe zyrtarisht, sipas një raporti të fundit, jemi ndër më ‘kurnacët’ në Europë, ndo

5 foshnja, të cilat lindën me probleme në zemër, gëzojnë shëndet të plotë falë ekipit të Kardiokirurgjisë në QSUT.  Ka qenë mjeku Altin V