Prostituta e mitur shet trupin për të mbajtur familjen

15/10/2019 - 22:06

I infiltruari i emisionit “Stop” takon një 16-vjeçare në shtëpinë e Lacit dhe bëjnë Pazar për tarifat e shërbimeve seksuale. Ata bien dakord për 50 mijë lekë të vjetra paradhënie, ndërsa takimi do të realizohet në shtëpinë e Lacit.

Vajza e mitur tregon, se ka sjellë në jetë një fëmijë 6 muajsh e me të ardhurat e saj mban familjen. Ajo thotë, se ka punuar në Tiranë, Durrës, Shijak, Fushë-Krujë e Kosovë.

Prostituta– A, i, uuu, i, aaa. Ç’kemi?

Qytetari- Si kalove ti?

Prostituta- Si je?

Qytetari- Tani si do ta lëmë? Sa lekë do?

Tutori- Një 50- tshkë!

Qytetari- 50 mijë lekë? E sa do rrimë?

Prostituta- 1.

Qytetari- Vetëm një kshu, o? Të prishur?

Prostituta- Të prishur!

Qytetari- 50 mijë lekë edhe rrimë, bëjmë edhe një çikë muhabet, e rrimë komod!

Prostituta- Jo, dy herë të vete 70!

Qytetari- Ti sa vjeçe je vetë?

Prostituta- Po sa vjeç jam?

Qytetari- Po hë më, po të pyes, se s’ka noi gjë!

Prostituta- Pak rëndësi ka, sa vjeçe jam.

Qytetari- Pak rëndësi ka, po mirë më mirë, se un kërkova një kshu, domethënë pak 16-17-18 vjeç, prandaj domethënë.

Prostituta- 16!

Qytetari– Sa?

Prostituta- 16!

Qytetari- 16-vjeçe?

Qytetari- Mirë perfekte! Ca ore do ta lëmë?

Tutori- Në ça ore do ta lëmë?

Prostituta- Po e lëmë o, që tashi!

Qytetari- Po tashi, të iki unë të marr nja dy gjëra, të marr edhe ca lekë, se i kam poshtë!

Qytetari- Kshu po mos të ketë njëri aty! Të jemi vetëm!

Tutori- Jo, do t’i pastroj unë!

Saimir Kodra: Pasi bëhet biseda me dy agjentët tanë, do 50 mijë lekë vajza, pastaj bisedë muhabet mund të bësh sa të duash. Pastaj shkuan tek shtëpia e Lacit, agjenti që u infiltrua u fut brenda. S’besoj se e dyshoni që nuk e preku me dorë vajzën… Minimalisht po ta marrim që ka punuar edhe 2 vjet përpara, ka qenë 14 vjeçe. Nuk besoj se ka qenë një 14-vjeçare që ka dashur të shkojë në këto lloj gjërash. Dikush e ka dhunuar, dikush e ka detyruar të bëjë këtë lloj aktiviteti të jashtëligjshëm.

Gentian Zenelaj: Kur ka ngel shtatzënë, minimumi ka qenë 15 vjeçe.

Saimir Kodra: Pas një bisede të gjatë, nga e cila kemi marrë vetëm esencën, në fund fare i bie prapë telefoni nga dikush, që i thotë hajde se erdhi klienti i radhës.

Tutori 2 – Hajd, se ktu jemi goca, çuna…

Qytetari- Hë mo, si jeni?

Tutori 2- Më jep një 1 mijë leksh, të pi një kafe!

Qytetari- Tani ik, të mbaroj punë!

Prostituta- Ku kam unë, oo…

Tutori 2- Hë atij, nëm nanjë të vogël!

Qytetari – Po ik tashi, të ashtu unë, çke ti..?!

Prostituta- Lekat!

Qytetari- 2,3,4.., ke 50 mijë lekë ktu! Numëroji e jemi në rregull!

Qytetari- Lekët i more, tani je rehat, rri për qejfin tënd!

Qytetari– Bëjmë cikë muhabet, një kshu, një ashtu, se e kam…

Prostituta- Po e se e kam çikë kshu me nxitim unë, prandaj…,më kupton? Se do iki në shpi, kam që dje ktuja, më shikon, si jam? Me…

Qytetari- Që dje, po unë, që dje të kërkova…

Prostituta- Që dje! Shiko! Si zyrë jam bërë!

Qytetari- Po trupin, kshu, të mirë e ke trupin?

Prostituta- Sa kam pjellë, ça mirë e kam?!

Qytetari- Hë, je me fëmijë?

Prostituta- Po! Kam një bebe!

Qytetari– Me vërte, më?

Prostituta– Po, 6-muajsh!

Qytetari- Po ti je e vogël, 16 vjeç..!

Prostituta- E vogël jam, po hë..!

Prostituta- Unë nuk kam punuar saktë.

Qytetari- Vetëm në Korçë ke punuar?

Prostituta- Në Tiranë, Durrës, Shijak, Fushë-Krujë, Kosovë.

Qytetari– Në Kosovë ka lekë?

Prostituta- Ncuq!

Qytetari- Po kshu, në shkollë, s’vete ti?

Prostituta- Në shkollëëëë…? Ca thua ti mo? Ç’është kjo shkollë?!

Qytetari- S’ke vajtur fare në shkollë?

Prostituta- Kam bërë 5 klasë, pastaj s’kam bërë më tej. Po amam me të shkrojtur, me kto, jam shumë mirë.

Qytetari- Ti sa vite ke, që punon kshu, prostitutë?

Prostituta- Po nuk punoj o, shumë rrallë!

Prostituta- Po punoj, por jo kshu ama, e kam filluar në dy lokale tallava, balerinë.

Qytetari- Kishte lekë?

Prostituta- Hë?

Qytetari- Kishte lekë?

Prostituta- Po 20 mijë leka si rrogë, thjesht për të kërcyer, veç pijeve, që të qerasnin.

Qytetari- Je e lodhur më?

Prostituta- Po bre, s’kam fjetur gjumë, që dje.

Qytetari- Në Korçë, çne, që erdhe them, ishe andej e kshu?

Prostituta- Po ardha, sepse kam familjen ktu edhe familja në mua mbahet, plus që kam fëmijën, s’rri dot vetë.

Tutori- XXX!

Prostituta- Po!

Tutori- Të kërkojnë në telefon!

Qytetari- Çikë më vonë, thuaj!

Tutori- Fol!

Anxhela- Alo!

Telefoni- Dëgjo!

Prostituta- Po!

Telefoni- Dëgjon them?

Prostituta- Po!

Telefoni– Ta dërgova XXX tani aty, dëgjon?

Prostituta- Hë, O ardhi ai, o…

Telefoni- Çohu avash-avash!

Prostituta- Po i bie buries jashtë.

Telefoni- Eh mirë! Ik ti tashi! Shko në shpi, laju, ça do bësh edhe ik, shko, pastaj do ngjitesh lart te lokali!

Prostituta- Nuk e di, jam fare pa gjumë.

Prostituta- S’po më flihet gjumë!

Telefoni- Tek ai adresitua e ka emrin, shiko njëherë, ça do bësh, edhe më merr në telefon!

Saimir Kodra: Nuk kam asnjë fjalë më shumë nga ajo që patë, por edhe një herë po ju kujtoj juve dritëshkurtërve. Vërtetë bota ka shoqëruese a ku di unë çfarë tjetër, por nuk gjen kurrkund në asnjë vend 16-vjeçare. Dhe për më tepër, përveç ushtrimit të kundërligjshëm që bëjnë, është edhe minorene. Policia i ka emrat, ka fytyrat. Vajzat i kemi mbuluar për të mos i diskriminuar më shumë se sa çka ndodhur në jetën e tyre. Por këto, Laci e Baci, t’i keni atje.

Gentian Zenelaj: Ore me ato do të merret policia, unë e kam fjalën për institucionet sociale në Korçë, keni një vajzë 16-vjeçare me një fëmijë 6 muajsh, pa shkollë, pa punë dhe pa arsim, që do të jetojë./ Tv Klan

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vetëvrasjet u rriten në mënyrë sistematike dy vitet e fundit, duke arritur në 216 persona më 2019 ose 2,3 për qind në raport me një vit m

Prej 15 majit në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës, mesatarisht çdo ditë kalojnë 10 autobusë me punëtorë sezonale nga zona të ndryshm

FRPD reagon për megaskandalin e dhunës seksuale ndaj 15-vjecares. Të rinjtë e FRPD-së kanë tubuar sot para Ministrisë së Arsimit.

Një protestë paqësore është organizuar në Padova nga shqiptarë dhe italianë në mbrojtje të Teatrit Kombëtar të shembur si sot dy javë më

“Strategjia e rihapjes do të vijojë sipas fazave që komiteti teknik i ekspertëve ka miratuar.  Do të vijojmë me hapjen e çerdheve dhe kop

Andrea Karanaxha është një prej pensionistëve në qytetin e Durrësit, që ka pasion kopshtarinë.

Imami Ervin Qylafku, i cili drejton Xhaminë e Madhe në Durrës, në urimin e tij për besimtarët për ditën e Fitër Bajramit, lutet vetëm për

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se dita e parë e Fitër Bajramit është të dielën, më 24 maj 2020.

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi