Smart Center hap degën e saj të kurseve në Shijak

14/09/2019 - 19:32

Kompania Smart Center Durrës, e cila operon me sukses që prej vitit 1998 në fushën e informatizimit të bizneseve, ndërmarrjeve, trajnimit dhe kurseve profesionale, ka hapur degën e saj në qytetin e Shijakut.

Kjo kompani do të ofrojë për shijakasit shumëllojshmëri kursesh si;

Kurse të gjuhëve të huaja- Anglisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht.

Kurse shkollore për lëndët; matematikë, fizikë, kimi, letërsi, kurse mature dhe minimature.

Kurse arti- Pikturë, piano, kitarë, vallëzim.

Gjithashtu ofrohen kurse kompjuterike, profesionale, rrobaqepësi etj..

Prej 21 vitsh në treg si qendra më e madhe e mëse 100 kurseve e trajnimeve profesionale në Durrës, SCD tashmë krijon degën e saj të re në Shijak.

Për informacion më të detajuar  mund të kontaktoni në numrat e telefonit 00 355 69 737 4543 dhe 00 355 69 875 0700.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një protestë paqësore është organizuar në Padova nga shqiptarë dhe italianë në mbrojtje të Teatrit Kombëtar të shembur si sot dy javë më

“Strategjia e rihapjes do të vijojë sipas fazave që komiteti teknik i ekspertëve ka miratuar.  Do të vijojmë me hapjen e çerdheve dhe kop

Andrea Karanaxha është një prej pensionistëve në qytetin e Durrësit, që ka pasion kopshtarinë.

Imami Ervin Qylafku, i cili drejton Xhaminë e Madhe në Durrës, në urimin e tij për besimtarët për ditën e Fitër Bajramit, lutet vetëm për

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se dita e parë e Fitër Bajramit është të dielën, më 24 maj 2020.

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi

Shqipëria po bën hapa prapa në indeksin e zhvillimit njerëzor për shkak se vdekshmëria foshnjore po rritet vit pas viti dhe nga ana tjetë

Ministria e Shëndetësisë publikon udhëzuesin për masat që duhet të ndërmarrin institucionet e kopshteve dhe çerdheve në prag të hapjes, n

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në Ditën Kombëtare të Jetimëve ka zgjedhur të shprehë mirënjohjen për