Babai i futbollistit flet pas gjetjes së avionit: S'mund ta besoj, është një ëndërr e keqe

04/02/2019 - 09:19

Pas lajmit për gjetjen e rrënojave të avionit me të cilin po udhëtonte më 22 janar futbollisti argjentinasi Emiliano Sala, ka ardhur edhe reagimi i babait të tij, Horacio Sala.

Në një prononcim për Cronica TV në Argjentinë, ai u shpreh:

"Nuk mund ta besoj, kjo është një ëndërr, një ëndërr e keqe, unë jam i dëshpëruar. Kam komunikuar me ta çdo ditë, por pasi që nuk kam Whatsapp është e vështirë te merresha vesh. Ata më thanë se ditët kaluan dhe nuk kishte lajme për Emilianin apo avionin".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Eden Hazard u nga Çelsi në merkaton e verës, teksa kompletoi kalimin e tij te Real Madridi.Belgu nuk po kalon një moment të mirë dhe traj

Asambleja e klubit të Juventusit do të mblidhet më 24 tetor të këtij viti, ndërsa Këshilli i Administrimit do t’u kërkojë një rritje të k

Mbrëmjen e djeshme janë ndezur për herë të parë projektorët e stadiumit të ri që po ndërtohet në kryeqytet, “Arenës kombëtare”, ku punime

Teuta u ka dhënë dorën e fundit përgatitjeve në kuadër të sfidës së të shtunës që do të zhvillojë në Korçë me Skënderbeun.

Ka mbetur vetëm të njoftohet data e inaugurimit të Stadiumit “Al Bayt” në Katar, një nga vendet që do të mirëpresë ndeshjet e “Botërorit

Irani merr vendimin historik për lejimin femrave në stadium për të ndjekur ndeshjet e futbollit.

Teuta luan një ndeshje delikate, pasi do të ndehet me Skënderbeun në qytetin  Korçës, ditën e shtunë në orën 16:00.