Festë së bashku me bashkëshortet, lojtarët e skuadrës së njohur rrezikojnë të ndëshkohen

24/05/2020 - 19:52

Ndalimi i grumbullimeve në kohën e koronavirusit është diçka e ndaluar nga autoritetet shëndetësore në mbarë botën. Por, lojtarët e skuadrës së Sevijas nuk kanë menduar kështu.Ever Banega së bashku me Lukas Okampos, Frank Vaskez dhe Luk De Jong kanë kaluar një pasdite në pishinë duke marrë me vete dhe bashkëshortet e tyre.

Fotoja u hodh në rrjetet sociale nga bashkëshortja e Banegas, por më pas e ka fshirë. Megjithatë, materiali është ruajtur dhe ka bërë xhiro në rrjetet online.

Futbollistët në fjallë rrezikojnë të penalizohen nga klubi dhe autoritetet për veprimin e kryer.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas fitores minimale 1-0 ndaj Skënderbeut, trajneri i Teutës Edi Martini u shfaq i çliruar ku pranoi se e kishte pasur frikë përballjen m

Emiliano Vila humbi babanë e tij të shtunën në mbrëmje dhe të dielën u zhvillua ceremonia mortore, ndërsa u vu në dispozicion të trajneri

‘Blutë’ e Londrës janë të vendosur që të përforcojnë edhe më shumë skuadrën e tyre, pas emrave si Timo Werner e Ziyech.

Valter Përndreca, lojtari i Adës, është arrestuar nga policia ditën e shtunë, pas ndeshjes Gramshi Ada.

Ish-shpresa e madhe e Nottingham Forestit Derrick Otim u mbyt në një liqen në Shtetet e Bashkuara.

Nëse kishte një fije shpresë edhe ajo është shuar përfundimisht.

Vendimi përfun dimtar u mor pak orë para ndeshjes me Lacion, por që ndaj SPAL-it kuqezinjtë kishin nisur të mendonin për Ibrahimoviçin si

Zinedine reagon ashpër pas deklaratave të presidentit të Barcelonës Josep Maria Bartomeu se VAR-i po përdoret vetëm në favor të Realit të

Mbrëmja e djeshme ka qenë e mallkuar për futbollistin e Fiorentinës Frenk Riberi.