FSHF nxjerr në shitje biletat për ndeshjen Shqipëri-Moldavi

17/05/2019 - 17:04

Federata Shqiptare e Futbolli ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen kualifikuese Shqipëri – Moldavi , e vlefshme për “EURO 2020”, e cila do të zhvillohet në datën 11 qershor 2019, në “Elbasan Arena”, ora 20:45.

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund t’i blejnë në websitin e FSHF-së në linkun përkatës: Biletaria. FSHF bën të ditur se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje.Kjo është lista e çmimeve të biletave në lek për çdo sektor:

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për vite me radhë ishte ndër protagonistët më spektakolarë të Serisë A, tani Alvaro Recoba nis një aventurë krejt të re, shumë larg nga b

Pavarësisht fitores së titullit kampion, te Reali i Madridit, eliminimi i shpejtë nga Champions-i, shihet gjithmonë si një dramë e madhe,

Më shumë se 20 milionë (euro) arsye për t’i shkuar deri në fund turneut.

Arlind Kalaja nuk do të jetë pjesë e Teutës në sezonin e ardhshëm.

Teuta nisi zyrtarisht përgatitjet për ndeshjet e Europa League dhe për sezonin e ri.

Beitar Jeruzalemi është kundërshtari i Teutës në turin e parë eliminator të Ligës së Europës.

Zikaltrit e Antonio Contes janë ekipi i parë që shkon në gjysmëfinalet e Europa League.

Brazili është një nga vendet, ku Covid-19 ka përhapjen më të madhe.

Zlatan Ibrahimovic do të vijojë karrierën e tij te Milani, të paktën edhe për sezonin e ardhshëm.