Lajm i madh për Ronaldon, mamaja Dolores del nga spitali!

29/03/2020 - 19:59

Lajme të shkëlqyera për Cristiano Ronaldon. Mamaja e futbollistit portugez Maria Dolores është kthyer në shtëpi pasi e ka marrë veten nga iktusi që e goditi muajin e kaluar.

Ky është një lajm special për yllin luzitan dhe më i miri që mund të merrte në këto kohë të vështira për shkak të koronavirusit. Lajmin e dha vetë mamaja e Cristianos, Maria Dolores e cila në Instagram publikoi një foto së bashku me fëmijët e saj, me shkrimin.

Ju shkruaj për t’iu uruar një fundjavë të mbarë dhe për t’iu bërë me dije që jam kthyer në shtëpi. Tashmë nuk kam justifikime për t'u shëruar plotësisht. Dëshira dhe motivimi nuk më mungojnë”, shkruan Dolores në Instagram, ndërkohë që Ronaldo gjatë kësaj periudhe do të bëjë trajnerin e palestrës për të ëmën e tij, në mënyrë që ajo të marrë plotësisht veten nga iktusi që e goditi disa javë më parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tetë futbollistë të rinj ganezë kanë humbur jetën pas një aksidenti të ndodhur të shtunën.

Ekipet kosovare, të ndikuara edhe nga vështirësitë për të lëvizur jashtë rajonit tonë kanë zgjedhur kryesisht Durrësin për të zhvilluar p

Bojkoti i kampionatit nga presidentët e Kategorisë Superiore ka marrë jehonë ndërkombëtare tashmë.

Luis Suarez zbarkoi ditën e enjte në Peruxha për t’iu nënshtruar (dhe kaluar) testeve për të marrë pasaportën italiane në mënyrë që më pa

Transferimi më i ri i Romës, Marash Kumbulla e ka pranuar se ka studiuar dhe ka mësuar nga Kris Smolling sezonin e kaluar.

Nejmar ka nënshkruar marrëveshje me vlerë 25 milionë euro në vit me sponsorin e ri "PUMA".

Teuta nuk e ka fshehur ambicien për të qenë pretendente për titull sezonin që vjen.

Ditën e sotme Zhordi Ferre, kandidati për president dhe iniciatori i mocionit të mosbesimit ndaj presidentit Bartomeu, dorëzoi në klubin

Totenhemi kaloi mes vështirësive në turin e dytë të Ligës së Europës teksa mposhti në transfertë me rezultatin 1-2, bullgarët e Plovdiv.

Marash Kumbulla te Roma u përfol se kaloi për 30 milionë euro, ndonëse kjo shifër është e shpërndarë në disa detaje.