Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

“Luaj aty dhe mos …”, Gatuzo kapet me sulmuesin kundërshtar

12/04/2021 - 21:37

Napoli mposhti Sampdorian ditën e djeshme me rezultatin 2-0, duke marrë një fitore shumë të rëndësishme, e cila i mban në garë për zonën Champions.

Ndeshja nuk ishte aq e qetë, teksa këtë e konfirmon edhe një episod gjatë sfidës, mes trajnerit të Napolit, Xhenaro Gatuzo, dhe sulmuesit të Sampdoria, Fabio Kualjarela.

Pas një goditje dënimi Gatuzo ankohet dhe Kualjarela i kthehet: “Çfarë ka trajner?! Për luftë jemi këtu?! E shikon çfarë ndodhi!”

Ndërkohë në këtë moment ndërhyn Gatuzo përsëri duke i thënë: “Çfarë të ndodhi?! Ku është problemi yt? Luaj aty dhe mos i prishim marrëdhëniet mes nesh. Çfarë dëshiron?”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zlatan Ibrahimoviç nuk do të luajë me kombëtaren e Suedisë në kampionatin Europian këtë verë.

Kur jemi vetëm një javë larg fundit të kampionatit italian, si rrallëherë më parë pankinat e klubeve janë më të lëkundura se kurrë, pasi

Mediet spanjolle janë të sigurta se Zinedine Zidane ka vendosur të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit dhe vendimin e tij ja ka k

Tre oficerë policie janë plagosur dhe 20 persona janë arrestuar gjatë festës së tifozëve të Rejnxhërsit në rrugët e Gllazgout.

Dani Alvesh kthehet përsëri në kombëtaren e Brazilit.

Teuta-Partizani është dueli më i fortë i javës së 34-t.

Ish-kapiteni dhe sulmuesi i Interit, Mauro Ikardi ka kërkuar largimin nga PSG-ja.

Nejmar është në telashe të mëdha, teksa po akuzohet për planifikimin e një sulmi të armatosur.

Bëri zhurmë para pak ditëve deklarata e mamasë së Cristiano Ronaldos, Dolores Aveiro se do të përpiqej t’i mbushte mendjen djalit të saj

Para disa ditëve, keqkuptimi me trajnerin Antonio Konte par shkak të një zëvendësimi, u duk sikur solli një “krisje” me Lautaro Martinez.