Martini dhe Arapi para ndeshjes me Partizanin: Teuta do futet në fushë vetëm për tri pikë (VIDEO)

24/01/2021 - 18:35

Trajneri i Teutës Edi Martini, i shoqëruar nga kapiteni, Renato Arapi kanë dalë sot në konferencën zyrtare për media, një ditë përpara ndeshjes me Partizanin.

Martini u shpreh se skuadra e tij është ekip më i mirë se Vllaznia e Partizani dhe se ekipi i tij ka gjendje fizike më të mirë se kundërshtari i nesërm.

Më tej, ishte kapiteni i Teutës, Renato Arapi i cili foli për këtë ndeshje. Arapi shpreh besimin se skuadra e tij do të dijë të reagojë siç duhet dhe pavarësisht vështirësi që ka kjo përballje, Teuta do futet në fushë vetëm për tri pikë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Liverpul mbetet në krizë teksa është mposhtur sërish në shtëpi në ditën e djeshme të Premier League nga ekipi i Fulhem me rezultatin 0-1.

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka thënë se ka pasur disa debate të ashpra me presidentin e UEFA-së, Aleksander Ceferin.Agneli du

Me rastin e 8 Marsit ditës së gruas, sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi i ka uruar të gjitha nënat për ditën e tyre.Ai përmes një postimi në

Liverpool po përjeton sezonin më të vështirë në drejtimin e Jurgen Klopp, për momentin janë jashtë çdo objektivi në Premier League, vendi

Zlatan Ibrahimovic ishte ndër protagonistët absolutë të Festivalit të Sanremos.

Në një sezon ka momente ku gabimet marrin një dimension tjetër, p.sh.

David Alaba është në muajt e fundit me Bajern Mynih, teksa lojtari shumë dimensional në fushë ka vendosur të largohet në fund të sezonit

Sfida shtëpiake me Anglinë për eliminatoret e Botërorit Katar 2022 po afron (28 mars), ndërsa bari i stadiumit “Air Albania” nuk ndodhet

Reali i Madridit vazhdon të këmbëngulë për të rinovuar me Sergio Ramos, por drejtuesit i kanë vendosur një ultimatum mbrojtësit spanjoll.