Me maskë oksigjeni për shkak të Covid, Gega shijon fitoren e Kukësit nga spitali në Turqi

29/11/2020 - 21:11

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega e ka shijuar fitoren e skuadrës që ai drejton komplet ndryshe nga sa mund të imagjinohej në kushte normale.

Ai shfaqet në një nga dhomat e spitalit në Turqi, ku po kurohet nga Covidi, teksa shikon ndeshjen. Kukësi ka arritur të marrë një tjetër fitore të rëndësishme në këtë sezon përballë Vllaznisë.

Kujtojmë se Gega u konfirmua pozitiv me COVID në datën 8 nëntor. Ai u dërgua në Turqi më 25 nëntor pasi gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kampionati italian po bëhet gjithmonë e më i vështirë dhe i luftuar, dhe Milanin e pret një tjetër test i rëndësishëm nesër në mbrëmje (2

Bashkëshortja e futbollistit të mirënjohur nga Kosova, Valon Behrami, ka arritur një fitore të madhe në garat e Kupës së Botës në skijimi

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman është detyruar sot të ndërpresë konferencën e shtypit para ndeshjes së skuadrës së tij me Sevilla në

Tirana ka fituar me përmbysje 1-2 derbin e Shqipërisë kundër Vllaznisë, i vlefshëm për javën e 21 të Superligës.

Keidi Bare është kthyer në një kohë të shkurtër në një nga emrat më të dashur për tifozerinë e skuadrës së Espanjoi, që ka pëlqyer grintë

Një gjë është e sigurtë: Erling Haaland do të jetë emri më i përfolur në merkaton e verës.

Edi Martini ndjen keqardhje për barazimin me Kukësin, pasi Teuta kaloi dy herë në epërsi, por nuk diti ta ruante avantazhin.

Në “Niko Dovana” nuk ka fitues, me Teutën dhe Kukësin që dhurojnë një sfidë spektakolare mes tyre me një barazim 2-2, ku durrsakët flirtu

Nëse nuk është alarmante, sigurisht që situata në sulmin e Juventus nuk është aspak e mirë.

Zhang Jindong, pronari i Interit, rrezikon të humbasë kontrollin e “Suning.com”, mes shitësve më të mëdha në Kinë të elektronikës dhe mat