Nejmar s'përmbahet, braziliani kap organin gjenital të futbollistit të Mançester Junajtid

03/12/2020 - 14:31

Ylli brazilian Nejmar, ishte protagonist në një veprim që po bën xhiron e internetit.

Futbollisti i PSG-së, gjatë një shtyrje në fushën e lojës, kapi në pjesën gjenitale futbollistin e Mançester Junajtid Skot MekTominej.

Edhe pse nga pamjet duket që gjithçka ka qenë e paqëllimshme nga ana e O’Neit, në rrjetet sociale kanë shpërthyer fotot dhe videot pikante, ku braziliani shfaqet duke kapur organin gjenital të futbollistit kundërshtar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ëndrra e çdo fëmije që dëshiron të bëhet futbollist, është të vijë momenti të luajë, shënojë dhe fitojë trofe me skuadrën e zemrës.

Shqipëria rendit e dyta në klasifikimin e përgjithshëm ekipor të SES Cup, aktivitet që u mbajt në Kolashin të Malit të Zi.Kombëtarja Shqi

Sulmuesi 19-vjeçar me origjinë nga Skënderaj i Kosovës, Leon Dajaku ka lënë Bayernin e Mynhut për t’u transferuar te skuadra kryeqytetase

Australia Open ka marrë një goditje të rëndë pasi 47 tenistë duhet të qëndrojnë për dy javë në karantinë, pa u praktikuar dhe stërvitur a

Pas Rebiç dhe Kruniç të cilët dolën të infektuar me COVID para ndeshjes me Juventusin, te Milan është rikthyer sërish ankthi prej virusit

Në pritje për të kuptuar se çfarë do të ndodhë me shitjen e Interit, “Suning” do të respektojë angazhimet e marra për sezonin 2020-2021.K

Fitorja ndaj Bylisit të premten, i ka dhënë mundësinë lojtarëve e stafit të Teutës që të shohin me qetësi e të analizojnë ndeshjet e të s

Drejtori i durrsakëve, Sulejman Starova, po shikon për ndonjë lojtar të spikatur, të cilin mund ta afrojë te Teuta.