Neymar ngacmon Coutinhon: A është në modë ky model flokësh?

09/01/2018 - 14:05

Neymar Junior nuk ngurroi të uronte shokun e tij të skuadrës në Kombëtaren e Brazilit, Philippe Coutinho, për transferimin te Barcelona.

Sulmuesi i PSG-së postoi në rrjetet sociale një foto për të përgëzuar lojtarin e ri “blaugrana”, i cili u prezantua këtë të hënë në “Camp Nou”.

Jam shumë i lumtur për ty, vëlla. Dëshiroj për ty më të mirat e kësaj bote. Jam i sigurt që do të jesh shumë i lumtur”, shkruante Neymar, që nuk e humbi mundësinë për të ngacmuar bashkombasin e tij me një batutë:

Dhe pyes veten… a është në modë ky model flokësh?

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vendimi i konfirmuar edhe nga CAS për të pezulluar me 10 vite dhe 1 milionë euro gjobë Skënderbeun ka krijuar një situatë të pakëndshme t

Shumë skuadra zgjedhin zonat me kushte klimaterike mesatare për t'u përgatitur për sezonin e ri. 

Triumfi në Champions League ka vënë në gjumë të thellë Liverpool.

Futbollistja me origjinë shqiptare, Kosovare Asllani është futur në histori, si e para lojtare që Reali i Madridit blen për ekipin e tij

Mund të ketë shumë faktorë për dështimin e skuadrave shqiptare në kupat e Europës, por eliminimi i të gjitha ekipeve të Superiores, IPKO

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, foli pas fitores 1-0 ndaj Ventspils në “Niko Dovana”, por që për fat të keq nuk arriti t’i sigurojë një

Një shtyllë në start të ndeshjes dhe një eurogol.