“Premtoj ujë”, futbollisti i Interit ironizon pasi i hoqën patentën

15/07/2020 - 17:32

Futbollisti i Interit Marselo Brozoviç reagoi në mënyrë ironike ndaj heqjes së patentës së automjetit të tij dhe gjobitjes prej klubit për shkelje disipline jashtë fushe.

Në një mesazh të publikuar në “Instagram”, kroati shkruan se “premton vetëm ujë”, duke u përpjekur të tregohet një njeri shembullor dhe i kujdesshëm, ndërsa mban veshur në fytyrë një maskë për t’u ruajtur nga infektimi me COVID-19.

Policia rrugore konstatoi se ai kishte konsumuar alkool mbi normën e lejuar duke bërë që t’i hiqej patenta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Katër sezonet në Angli dhe ndryshimi i disa trajnerëve nuk i kanë shërbyer Pol Pogbasë për t’u rikthyer në nivelet stratosferike të kohës

Anulohet përfundimisht Maratona e Parisit, për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Kualifikimi për në fazën gjysmëfinale bën me krahë presidentin e PSG, sheikun Nasser Al-Khelaifi.

Vetëm pak ditë më parë flitej për një rinovim milionerë me Juven por tashmë e ardhmja e Paulo Dibala rikthehet të jetë e paqartë.

Ëndrra e shumë tifozëve për të parë Leo Mesin dhe Kristiano Ronaldon në një ekip, ka mundësi të realizohet për sezonin e ardhshëm.

Blagoja Todorovski ka nënshkruar kontratën e re me Teutën.

Blerim Krasniqi është zyrtarisht futbollist i Teutës.

Teuta nuk ka pasur fat në short, teksa në turin e parë të Ligës së Europës do të ketë Beitar Jerusalemin, por pavarësisht kësaj, mesfusho