Supersfida ndaj PSG-së, Solskjaer blen 100 vende në tribunën VIP

11/02/2019 - 15:02

Ole Gunar Solskjaer kërkon ta kthejë në një ditë feste debutimin e tij në Ligën e Kampioneve, pas marshimit fantastik që ka ofruar deri tani në Angli me Mançester Junajtid.

Trajneri norvegjez, për duelin e vajtjes, mbrëmjen e nesërme kundër PSG-së, në “Old Trafford”, mësohet se ka blerë 100 vende në tribunën VIP për duelin Champions.

Solskjaer, përveç familjarëve të tij, të cilët do të jenë të gjithë prezent, ka ftuar edhe të gjithë stafin e skuadrës së Moldes, nga ku erdhe me “leje” në Premier Ligë, por në të njëjtën kohë edhe miq e shokë të ngushtë, ku nuk do të mungojnë edhe disa prej ikonave të së kaluarës, me të cilët ai ka luajtur në radhët e Mançester Junajtid.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Portieri i Crystal Palace, Wayne Hennessey ishte nën hetim për një përshëndetje të tij në stilin nazist, në një foto të shkrepur së bashk

Teuta është pushim këtë javë, pasi në program ka takimin me Kamzën e përjashtuar nga kampionati.

Ish-mbrojtësi i Interit, Marko Materaci mori pjesë në një event marketingu lidhur me Champions Ligën në Tiranë.

Projekti i Realit 2019-2020 po merr formë dhe trajneri Zidan po e udhëheq vetë planin e rindërtimit të skuadrës.

Tajneri që eliminoi “Zonjën e Vjetër” nga Champions-i jeton në një apartament të vogël mbi një supermarket në qytetin e Amsterdamit.

Teuta është fituese e Superkupës së Shqipërisë në basketboll për meshkuj.

Për herë të parë në vitet e fundit kampionati shqiptar mund të mbyllë llogaritë kryesore shumë javë përpara fundit, duke nisur që nga xhi

Teuta vijon përgatitjet. Në sytë e futbollistëve, por edhe stafit teknik shihej qartë zhgënjimi pas disfatës së fundit në kampionat.

Edoardo Reja nuk premtoi objektiva madhorë në prezantimin e tij si trajner i kombëtares shqiptare por megjithatë ish-tekniku i Napolit dh