Tjetër prapësi nga Maradona, hyn në qendrën stërvitore si “polic”

15/07/2020 - 21:44

Diego Armando Maradona mbetet një personazh i shumë bëmave jashtë fushës.

Në një video të publikuar së fundmi, trajneri i Xhimnazia del Platas hyn në fushë me një automjet që kushton 200 mijë dollarë, por ajo çfarë ka tërhequr më tepër vëmendjen është fakti se makina është pajisur me drita dhe sirena  të policisë.

Në këtë mënyrë, ish-kampioni i botës ka shkelur ligjin pasi vetëm forcat e policisë kanë të drejtën e përdorimit të dritave dhe sirenës në automjete.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Katër sezonet në Angli dhe ndryshimi i disa trajnerëve nuk i kanë shërbyer Pol Pogbasë për t’u rikthyer në nivelet stratosferike të kohës

Anulohet përfundimisht Maratona e Parisit, për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Kualifikimi për në fazën gjysmëfinale bën me krahë presidentin e PSG, sheikun Nasser Al-Khelaifi.

Vetëm pak ditë më parë flitej për një rinovim milionerë me Juven por tashmë e ardhmja e Paulo Dibala rikthehet të jetë e paqartë.

Ëndrra e shumë tifozëve për të parë Leo Mesin dhe Kristiano Ronaldon në një ekip, ka mundësi të realizohet për sezonin e ardhshëm.

Blagoja Todorovski ka nënshkruar kontratën e re me Teutën.

Blerim Krasniqi është zyrtarisht futbollist i Teutës.

Teuta nuk ka pasur fat në short, teksa në turin e parë të Ligës së Europës do të ketë Beitar Jerusalemin, por pavarësisht kësaj, mesfusho