Wanda Nara zbulon të ardhmen e Mauro Icardit, sulmon kunatën

20/04/2019 - 20:46

Wanda Nara ka dhënë një intervistë për një program të "Canale 5", ku ka konfirmuar se sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do të vijojë të jetë pjesë e skuadrës zi-kaltër edhe në sezonin e ardhshëm.

Bashkëshortja menaxhere e argjentinasit ka treguar se tashmë Mauro është shumë më i qetë dhe se do të vijojë të shënojë gola për të ndihmuar skuadrën në arritjen e objektivave.

"Mauro është i qetë dhe i përqafon të gjithë, pasi nuk ka pasur probleme me asnjë prej shokëve të skuadrës. Tani po shënon dhe do vijojë ta bëjë për të ndihmuar Interin në arritjen e objektivave. Mund të ju them se do të jemi pjesë e Interit edhe sezonin e ardhshëm", tha Wanda.

Më pas bashkëshortja e Icardit foli edhe për kunatën e saj, Ivana Icardi, e cila ka hedhur akuza të rënda në reality show-n "Grande Fratello", ku është një nga konkurrentet e sezonit të 16.

"Ivana nuk është e sinqertë, pasi ne i kemi qëndruar gjithmonë pranë asaj dhe familjes së Mauros. Kemi ndihmuar jo vetëm ata, por edhe njerëz që nuk i njohim fare. Kur Ivana erdhi në Itali, bashkë me shokun e saj, që gjithashtu është futbollist, u hapëm derën. Kur ishte në universitet, Mauro i kishte blerë edhe një makinë, por ajo po shtiret vetëm për të qenë protagoniste në spektakël dhe për të fituar. Mua nuk më duket e drejtë, pasi nuk duhet të shkelë mbi të vëllanë, vetëm e vetëm për famë", tha bashkëshortja e Icardit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Presidenti i Brazilit, Jair Bolsonaro, i ka reaguar publikisht Lionel Messit, pas kritikave të argjentinasit për Kupën e Amerikës që u mb

Elseid Hysaj ka nisur fazën përgatitore me Napolin, por mediat europiane bëjnë me dije se janë ditët e fundit si pjesë e napolitanëve.

Zllatan Ibrahimoviç është në vitet e fundit të karrierës së tij si profesionist.

Reali i Madridit është gati të lançojë “yllin” e ri, Takefusa Kubo, i cili mësohet se ka impresionuar stafin teknik tenkik më seancat stë

Në shtëpinë e Kinsey Wolanskit dhe të të fejuarit të saj, Vitaly Zdorovetskiy, pushtimi i fushës duket se është çështje familjare.

Ka ende shumë kohë deri në fundin e merkatos, por deri në ditën e sotme mund të nxjerrim përfundimin se skuadrat e mëdha të ligës spanjol

Antuan Grizman është gati të nisë një etapë të re në karrierën e tij.

Tifozët e Juventusit nuk duhet të presin gjatë për të festuar atë që konsiderohet si transferimi më i bujshëm i viteve të fundit pas bler

Verën e 2017-ës u bë futbollisti më i shtrenjtë në botë, duke u larguar nga Barcelona drejt Paris Saint Germain, për shifrën stratosferik