Berluskoni ndërpret bisedën me tifozët: Tani më falni, më duhet të shkoj te k…. e mia

02/12/2019 - 22:22

Silvio Berluskoni vazhdon të mbetet një personazh i paprecedentë më para. Ish-presidenti i Milanit, tashmë ka marrë në drejtim Monzën teksa më këtë klub po arrin suksese të mëdha, ndërsa synimi është të ngjitet në Serinë B.

Ndërkohë, pas fitores në ndeshjen e fundit, Berluskoni është ndalur në një bisedë me tifozët e klubit. Pas shumë batutave të shkëmbyera, 83-vjeçari ka vendosur se ishte momenti i duhur për t’u larguar pasi duhej të shkonte dhe të përshëndeste “mikeshat” e tija.

“Tani më falni, më duhet t’iu përshëndes pasi duhet të shkoj te k…. e mia”, u shpreh Berluskoni, ndërsa përreth tij shpërthyen të qeshurat.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sikur të mos mjaftonin polemikat pas eliminimit në Champions League, në rrjetet sociale orët e fundit ka përfunduar në shenjestër Kristia

Carlo Ancelotti në sytë e lojtarëve por dhe vetë pasuesit të tij, Rino Gattuso, shihet si një baba, një trajner i qetë, i cili krijon mar

Kristiano Ronaldo bëhet shpesh herë protagonist si në fushën e futbollit ashtu edhe jashtë saj.

Kontrata e Sebastian Vettel me Ferrarin është e vlefshme edhe për një vit, pra skadon në fund të vitit 2020, por gjermani nuk e ka të qar

Teuta ka arritur të fitoi derbin ndaj Goga Basket.

Gjykata Civile e Milanos ka dënuar firmën e njohur të veshjeve Dolce & Gabbana srl që t’i paguajë Diego Armando Maradonës 70 000 euro

Kukësi-Teuta është gjithmonë një ndeshje me emocione dhe rezultate të paparashikueshme, qoftë kur është luajtur në Durrës, e gjithashtu n

Protagonist i padiskutueshëm për kthesën e Teutës ishte një 20- vjeçar.

Teuta provoi edhe një herë entuziazmin e një takimi të fituar, një ndjenjë e cila i mungonte nga data 18 tetor dhe e bëri në një çast shu

Sot po luhen ndeshjet e fundit të Uefa Youth League (Championsi i të rinjve) sa i përket fazës së grupeve.