Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Edhe Starova përfshihet në debatin me Plorin: Nuk ka shanse të udhëheqë një ekip që luan shëmtuar

13/04/2021 - 18:28

Fjalët e Elvis Plorit, një javë më parë në “Rubrika Sportive” vazhdojnë të krijojnë pështjellim dhe polemika. Zëvendëstrajneri i Vllaznisë deklaroi se Teuta luante futbollin më të shëmtuar mes 5 skuadrave që pretendojnë titullin dhe kjo sigurisht nuk u ka pëlqyer durrsakëve kryesues.

Edhe Sulejman Starova, drejtori teknik i Teutës, ka reaguar i ftuar në “Skaner”, duke e cilësuar si nxitim atë deklaratë. 

“Është një nxitim i një kolegu që besoj se është i shëmtuar. Të thuash besoj se është më e shëmtuara, nuk është e drejtë të thuhet një gjë e tillë. E shëmtuara që udhëheq, nuk ka shanse që të bëjë ndeshje të shëmtuara një skuadër që udhëheq”, ishin fjalët e Starovës rreth kësaj deklarate.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zlatan Ibrahimoviç nuk do të luajë me kombëtaren e Suedisë në kampionatin Europian këtë verë.

Kur jemi vetëm një javë larg fundit të kampionatit italian, si rrallëherë më parë pankinat e klubeve janë më të lëkundura se kurrë, pasi

Mediet spanjolle janë të sigurta se Zinedine Zidane ka vendosur të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit dhe vendimin e tij ja ka k

Tre oficerë policie janë plagosur dhe 20 persona janë arrestuar gjatë festës së tifozëve të Rejnxhërsit në rrugët e Gllazgout.

Dani Alvesh kthehet përsëri në kombëtaren e Brazilit.

Teuta-Partizani është dueli më i fortë i javës së 34-t.

Ish-kapiteni dhe sulmuesi i Interit, Mauro Ikardi ka kërkuar largimin nga PSG-ja.

Nejmar është në telashe të mëdha, teksa po akuzohet për planifikimin e një sulmi të armatosur.

Bëri zhurmë para pak ditëve deklarata e mamasë së Cristiano Ronaldos, Dolores Aveiro se do të përpiqej t’i mbushte mendjen djalit të saj

Para disa ditëve, keqkuptimi me trajnerin Antonio Konte par shkak të një zëvendësimi, u duk sikur solli një “krisje” me Lautaro Martinez.