I morën vendin e parë Juves, shikoni si festojnë tek Interi

02/12/2019 - 22:36

Fitorja me Spalin nuk kishte vetëm vlerën e 3 pikëve për Interin, por ajo i dha edhe vendin e parë, duke parakaluar kështu Juventusin, pas hapit fals që bardhezinjtë bënë me Sasuolon.

Grupi i Kontes duket mjaft kompakt, si brenda ashtu edhe jashtë fushe. Klima është fantastike në dhomat e zhveshjeve, madje pas fitores me Spalin të gjithë bashkë shkuan të festojnë në një restorant të njohur në Milano.

Menuja e darkës kishte bazë peshkun, për të festuar vendin e parë në renditje, edhe pse vetëm momental.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sikur të mos mjaftonin polemikat pas eliminimit në Champions League, në rrjetet sociale orët e fundit ka përfunduar në shenjestër Kristia

Carlo Ancelotti në sytë e lojtarëve por dhe vetë pasuesit të tij, Rino Gattuso, shihet si një baba, një trajner i qetë, i cili krijon mar

Kristiano Ronaldo bëhet shpesh herë protagonist si në fushën e futbollit ashtu edhe jashtë saj.

Kontrata e Sebastian Vettel me Ferrarin është e vlefshme edhe për një vit, pra skadon në fund të vitit 2020, por gjermani nuk e ka të qar

Teuta ka arritur të fitoi derbin ndaj Goga Basket.

Gjykata Civile e Milanos ka dënuar firmën e njohur të veshjeve Dolce & Gabbana srl që t’i paguajë Diego Armando Maradonës 70 000 euro

Kukësi-Teuta është gjithmonë një ndeshje me emocione dhe rezultate të paparashikueshme, qoftë kur është luajtur në Durrës, e gjithashtu n

Protagonist i padiskutueshëm për kthesën e Teutës ishte një 20- vjeçar.

Teuta provoi edhe një herë entuziazmin e një takimi të fituar, një ndjenjë e cila i mungonte nga data 18 tetor dhe e bëri në një çast shu

Sot po luhen ndeshjet e fundit të Uefa Youth League (Championsi i të rinjve) sa i përket fazës së grupeve.