I ofroi 1 gotë uiski por e refuzoi, sportisti i njohur sulmon të moshuarin (VIDEO)

17/08/2019 - 22:34

Sportisti i mirënjohur i UFC, Connor McGregor është gjobitur pasi ai sulmoi një burrë në klubin ku kishte shkuar. Video tregon momentin kur skocezi godet me grusht personin dhe më pas largohet nga shoqëruesit e tij.

Sipas asaj që bën të ditur “The Sun” shkaku i këtij veprimi ishte refuzimi që burri i bëri sportistit. McGregor futet në lokal dhe porosit një shishe uiski dhe disa gota për të qerasur të gjithë personat që ishin aty.

Një burrë i moshuar nuk pranon që të marrë gotë nga sportisti duke iu kthyer jo këndshëm me fjalë. McGregor insiston që ai ta marrë por që përsëri refuzohet.

Kjo ka sjellë dhe reagim të sportistit i cili fillon dhe e ofendon personin e moshuar dhe më pas e godet.Burri i moshuar nuk reagon fare dhe pasi mbaron pijen e tij largohet nga lokali. 

McGregor do të paraqitet në gjykatë për çështjen ku do të marrë dhe dënimin në formën e një gjobe. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Interi kërkon me çdo kusht të transferojë në Milano talentin shqiptar të mbrojtjes, Marash Kumbulla dhe pas negociatash të shumta me mena

Qeveria italiane mendon të shuajë polemikat që kanë shpërthyer mes klubeve të Serisë A në lidhje me rikthimin në stërvitje të futbollistë

 Në qershorin e vitit të kaluar një aksident fatal me makinë i mori jetën ish-futbollistit të Arsenal, Real Madrid e Seviljes, Hoze Anton

Futbolli është pezulluar pothuajse në të gjithë botën, për shkak të Koronavirusit, me vetëm pak shtete ku luhet ende. Të shumta janë dile

Në këto ditë të vështira karantinimi, klubi letonez i Rigës, iu ka kërkuar futbollistëve që të zgjedhin 5 gjërat e tyre të preferuara që

Lorenco Vila është i izoluar në shtëp si çdo futbollist tjetër në këtë situatë ku ndodhet vendi.

Pavarësisht shpresave të shumta për të fituar pafajësinë, piloti italian i skuadrës së Aprilias, Andrea Iannone mori një goditje të rëndë

Ndërsa pandemia e koronavirusit po gjunjëzon të gjithë botën, FIFA vrapon për të shpëtuar futbollin.

Ish-presidenti i Marsejës, Pape Diof, u nda nga jeta ditën e djeshme, në moshën 68-vjeçare, pasi u infektua me koronavirus.