Ja kundërshtarët e mundshëm të Shqipërisë nëse ngelim në Play-off

09/10/2015 - 10:20

9 tetor 2015 - Shqipëria ka shanse reale për kualifikim direkt nëse shënon fitore kundër Armenisë, në të kundërt do të duhet ta provojë fatin përmes “Play-Off”it.

Por, kush janë ekipet e mundshme me të cilat mund të përballet Shqipëria? Ja përfaqësueset e mundshme:

Ukraina, Irlanda, Kroacia, Suedia, Sllovenia, Izraeli dhe Turqia.

/portali DurresLajm/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk ndodh shpesh në një sfidë Champions, aq më tepër kur luhet Bayern Munich - Barcelona të shohesh nje rezultat 8-2.

Massimo Moratti mbetet presidenti i fundit italian që ka fituar Ligën e Kampionëve.

“Kam parë sulme të paarsyeshme kundër skuadrës dhe kundër meje dhe jam mbrojtur shumë pak nga klubi.

Skuadra e Teutës ka lënë Durrësin dhe ka udhëtuar drejt qytetit të Pukës, për të përfituar nga temperaturat më të ulëta atje dhe për të p

Afrimi i dy sulmuesve, Blerim Krasniqi dhe Aldrit Oshafi, ishte vetëm fillimi për merkaton e Teutës.

Bomberi i Kosovës, Vedat Muriqi ka hedhur një hap galopant në karrierë, duke arritur akordin me Lacion, për shifrën 18 milionë euro.

Katër sezonet në Angli dhe ndryshimi i disa trajnerëve nuk i kanë shërbyer Pol Pogbasë për t’u rikthyer në nivelet stratosferike të kohës

Anulohet përfundimisht Maratona e Parisit, për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Kualifikimi për në fazën gjysmëfinale bën me krahë presidentin e PSG, sheikun Nasser Al-Khelaifi.

Vetëm pak ditë më parë flitej për një rinovim milionerë me Juven por tashmë e ardhmja e Paulo Dibala rikthehet të jetë e paqartë.