Kapiteni i skuadrës së Premier League thyen karantinën dhe përplas Range Rover-in

30/03/2020 - 20:00

Kapiteni i Aston Villës përplasi mëngjesin e sotëm makinën e tij, një Range Rover që kushton 80 mijë paundë, pasi kishte kaluar natën në shtëpinë e një miku.

Edhe pse Jack Grealish u bëri thirrje njerëzve të qëndronin në shtëpi, për vete e theu rregullin e karantinës, ku mesa duket ka qenë në ndonjë festë të organizuar nga miku i tij.24-vjeçari shihet pranë makinës së dëmtuar, teksa nga dëshmitarët thuhet se ai ka goditur një furgon të parkuar dhe më pas dy Mercedezë të tjerë (njëri kushton 30 mijë paundë dhe tjetri 20 mijë).

Grealish thuhet se u kishte thënë që do t'ua paguante dëmin para se të vinte policia.Ndërsa një fqinj ka thënë: "Festa ka vazhduar tërë natën. Ishte e padurueshme. Zhurma ka ndaluar vetëm një kohë të shkurtër kur. Pas orës 8 të mëngjesit, kishte një seri përplasjesh të fuqishme që u dëgjuan nëpër banesa".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Qesharake ajo që ka ndodhur me provimin e gjuhës italiane që dha disa ditë më parë Luis Suarez.

Talenti shqiptar Kristian Dervishi është zyrtarisht pjesë e Interit.

Totenhemi nuk e pati të lehtë mbrëmjen e djeshme ndaj Shkëndijes së Tetovës, megjithatë në fund fitoi me rezultatin 1-3.

Rei Manaj nuk ka më vend te Barcelona dhe këtë klubi katalanas ia ka bërë të qartë duke e lënë jashtë listës së të grumbulluarve për përg

“Ata thonë se ajo që nuk të vret të bën më të fortë … Ja ku jemi, me dëshirën e madhe që të kthehemi më të fortë se kurrë!Me anë të këtij

Massimiliano Allegri, i gatshëm të marrë drejtimin e Romës pikërisht tani që pronarët Friedkin kanë dyshime serioze për Fonsecan.

Mjaftoi vetëm një sezon për të kuptuar se sa shumë vlerësim kanë për njëri-tjetrin Antonio Conte dhe Romelu Lukaku.

Teuta bën goditjen e radhës në merkato dhe sërish “peshkon” lojtarë që kanë një të kaluar me Vllazninë.

Paolo Maldini ka zbuluar se Milani nuk e ka me nxitim për të rinovuar me Xhanluigji Donarumën, por gjithashtu pranon se kuqezinjtë duhet