Lavazhieri i shkatërroi Ferrarin 300 mijë euro, portieri i njohur italian: Ka gjëra më të rëndësishme se makinat!

13/01/2021 - 16:34

Dita e hënë nuk ishte shumë e lumtur për portierin e Xhenoas, Federiko Marketi, i cili pa lavazhierin që t'ia shkatërronte Ferrarin prej 300 mijë eurosh, teksa mundohej t'ia çonte në qendrën stërvitore.

Por, pas aksidentit, vetë "gardiani" ka dashur të mbyllë historinë dhe të falë lavazhierin:

"E rëndësishme është që askush nuk është lënduar në këtë histori. Prandaj, mjaft shkruat për këtë histori, pasi ka gjëra të tjera më të rëndësishme në jetë se makinat."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Armando Sadiku po pret të zyrtarizohet te FC Bolivar në Bolivi, pas largimit nga Erezumspor në Turqi.

Napoli pësoi një disfatë befasuese në ditën e djeshme të Serisë A, teksa u mposht nga Verona me rezultatin 3-1.

Trajneri i Teutës, Edi Martini, foli pas barazimit në shtëpi ndaj Partizanit.

Është mbyllur pa fitues sfida direkte dhe më e rëndësishme e javës së 16-të të Superligës.

Është koha ajo heq dyshimet dhe në rastin e Gareth Gale, i cili vazhdon të përjetojë një moment të vështirë në karrierën e tij, faji duke

Frank Lampard nga dita e sotme nuk do të jetë më trajner i Chelsea-t.

Italia drejt përjashtimit nga Lojërat Olimpike të Tokyos.

Mesut Özil lë pas 8 vitesh Arsenalin për të nisur një aventurë të re dhe të parën në vendin e tij të origjinës, me Fenerbahçen në Turqi.