Ndeshja me Andorrën, Reja apel tifozëve: Ata që munden të vijnë të na japin një ndihmë

10/11/2019 - 15:03

Gjatë konferencës për shtyp, ku foli mbi stadiumin e ri, rinovimin e kontratës apo motivimin e skuadrës pas kualifikueseve, trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja lëshoi një apel ndaj tifozëve sa i takon ndeshjes me Andorrën.

“Interesi për Andorrën nuk është i lartë, por dua të bëj një apel. Ata që munden të vijnë të na japin një ndihmë për ndeshjen me Andorrën, nuk duhet ta injorojnë këtë ndeshje”, u shpreh ai.

Më tej shtoi:

“Kërkoj me mirësjellje, kush mundet të na vijë që të na ndihmojë pasi kjo ndeshje është shumë e rëndësishme. Pa tifozë nuk ka futboll!”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Xhani De Biasi është gati t’i japë fund papunësisë, teksa i është ofruar drejtimi i skuadrës së Iranit.Sipas asaj që shkruan gazetari i n

U duk se do ishte e ardhmja e Milanit, por Lucas Paqueta është duke kaluar një moment "JO" te kuqezinjtë.Ylli brazilian filloi të shfaqte

Krizë në futboll, por edhe në jetën personale. Mateo Politano po kalon një moment të vështirë.

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona ka udhëtuar për në Venezuelë për të vizituar mikun e tij dhe presidentin e Venez

Frances Kitching, portierja e Liverpoolit, pësoi një dëmtim “horror” gjatë një seance stërvitore, që duket qartë edhe nga fotot që ajo ka

Ndeshja e parë për këtë vit në stadiumin “Niko Dovana” nuk solli më tepër se 1 mijë shikues.

Isli Hidi u largua në verë nga Teuta, teksa vendosi të vazhdojë karrierën e tij te Bylisi, të cilët po i surprizojnë të gjithë në këtë se

Njëra ndër përleshjet më të ashpra në histori të basketbollit të kolegjeve ndodhi të martën në mbrëmje, pas përballjes me Kansas dhe Kans

Policia e Korçës ka bërë me dije se gjatë ndeshjes së ditës së djeshme midis Skënderbut dhe Partizanit dy persona kanë kryer akte të dhun

Reali i Madridit ka njoftuar sot se ka arritur akordin me Bayernin e Mynihut për huazimin 6-mujor të mbrojtësin të krahut të djathtë Alva