Sampdoria në sulm, ofron 3 mln euro për shqiptarin

Postuar: 16/05/2018 - 17:28

   Luhet java e fundit e kampionateve, por shumë klube kanë nisur në avancë që të projektojnë skuadrën për të ardhmen. Shumë prej kuqezinjve janë në merkato dhe një prej tyre ka bërë bashkë drejtuesit e dy klubeve italiane.

Sampdoria ka nisur bisedimet me Breshian për shërbimet e Emanuele Ndojit. Mediat italiane kanë bërë me dije se oferta e parë nga Sampi është bërë prej 3 milionë eurosh.

Mesfushori është thërritur së fundmi edhe nga trajneri Kristian Panuçi në Kombëtaren A të Shqipërisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Projektorët e “San San Siros” ndriçuan kryeveprën e fundit të Andrea Pirlos.

Aventura e Interit mes më të mëdhenjve dhe më të mirëve të Europës nuk do të jetë e lehtë.

Do të jetë Unai Emeri pasuesi i Arsen Vengerit në stolin e Asenalit.

Tek Teuta, përveç mbijetesës që e siguruan në javën e parafundit të Superiores, duket se gëzojnë edhe për një tjetër çmim, simbolik, por

Tjetër "perlë" e Zlatan Ibrahimovicit në MLS në radhët e Los Angeles Galaxy, por këtë radhë jo për t’u vlerësuar.

Pas suksesit me Lushnjën, Teuta zyrtarisht do të jetë pjesë e Kategorisë Superiore për edicionin e ardhshëm.

   Reali i Madridit shpërdoroi një avantazh të dyfishtë ndaj Vijarealit të shtunën në mbrëmje dhe kjo ishte shenja e fundit një sezoni të

   Real Madrid është i gatshëm të përfshijë Gareth Bale dhe Toni Kroos në një marrëveshje rekord, për të sjellë Neymarin në kryeqytetin s