Të gjitha fustanet e Andrrës (Foto)

31/08/2015 - 22:41

31gusht 2015 – Sinan Hoxha dhe nusja e tij, Andrra, zhvilluan plot 3 ceremoni të mëdha dasme, me familjarët dhe shoqërinë.

Për këtë arsye dhe faktit që si Sinani edhe e shoqja njihen për gjendjen e mirë ekonomike, nusja e re ka veshur 6 fustane nusërie. Shikoni fotot në një përmbledhje, për çiftin më të përfolur të momentit.

/agjencia e lajmeve “Dyrrah”/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: