Abazhuri që të mban “peng” celularin

31/10/2017 - 20:22

   Një abazhur tryeze i dizenjuar nga Klemens Schillinger ka nevojë për celularin tuaj që të funksionojë.

Ky abazhur do të ndizet vetëm nëse vendosni “smartphone”-n në një sirtar të lidhur me të.

Ende nuk ka një çmim për këtë pajisje dhe duket e vështirë që njerëzit të paguajnë për diçka që i mban “peng” gjënë më të çmuar, celularin.

“Sirtari është si një vend magjik që kërkon një objekt të vogël në mënyrë që të ndizet llamba. Sapo celulari të kyçet brenda sirtarit, do të keni dritë. Kur jepni diçka, merrni diçka tjetër si këmbim”, shkruhet në përshkrimin e abazhurit të çuditshëm.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kompania kineze “Xiaomi” ka sjellë telefonin e parë që i dedikohet video-lojërave.

Rrjeti social Facebook ofroi gjatë këtyre orëve të fundit më shumë informacion rreth hakimit të muajit të kaluar.

Facebook njoftoi të enjten mbylljen e 559 faqeve dhe 251 profileve që nuk kanë respektuar rregullat e tij kundër spam, përfshirë ”kompani

Samsung ka prezantuar versionin Galaxy A9, i pari smartphone që ka kamera me katër lente.

Çdokush që kërkon të marrë drejtimin e makinës "Bugatti Divo", që u prezantua në panairin evropian të Parisit, nuk ka më mundësi, pasi të

Tashmë edhe Instagram po teston një mjet që do të lejonte "spiunimin" e vendndodhjes tuaj.

Facebook ka paralajmëruar përdoruesit se duhet të kenë kujdes nga një mesazh që mund t’ju vijë, i cili është mashtrim.

Facebook Messenger është një nga aplikacionet më të përdorura në mbarë botën, i cili pritet të sjellë një risi në teknologji.

Gjatë ditës së sotme përdoruesit e rrjetit social "Instagram" kanë pasur vështirësi në postimin e fotove dhe videove.

Samsung Galaxy S10 i ri do të dalë në fillim të vitit të ardhshëm dhe është tashmë i promovuar nga Samsung si telefon që do të bëj një ha