Del në treg pajisja që ndihmon të shkrepni “belfie”

09/01/2015 - 12:39

9 janar 2015 -  Viti i ri ka sjellë risinë më të re në treg për të gjithë të apasionuarit pas fotove “belfie”.

Shkopi që shihni në foto do t’ju hyjnë në ndihmë pikërisht për të shkrepur foto të fundshpinës suaj. Tani nuk duhet të lodheni më duke u parë në pasqyrë, apo duke u munduar të gjeni mënyra të tjera për të shkrepur “belfie”. Kjo pajisje ka vendin e përshtatshëm ku mund të vendosni aparatët tuaj celularë, ka bluetooth dhe është komode në përdorim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Përdorimi i një aparati të vjetër celular mund të përbëjë rrezik për ju.

WhatsApp-i duket se është tërhequr nga plani për përdorimin e reklamave në aplikacion.

Shefi i gjigantit Amazon, Jeff Bezos shpalosi sot një projekt investimi në Indi, duke e konsideruar një pikë kyçe në zhvillimin e tregëti

Kompania “Apple” mund të detyrohet nga rregullat e reja të BE-së për të ndryshuar fishin e karikuesit.

Postimet 24 orëshe (Story-t) në Instagram prej vitit 2016 janë bërë një nga opsionet më popullore të këtij rrjeti social.

Është një nga sistemet operative kompjuterike më popullore, por si çdo gjë tjetër, edhe Windows 7-s i erdhi fundit.

Facebook do të ndryshojë look brenda pranverës, në versionin për kompjuter dhe do të jetë edhe një "dark mode", që lodh më pak shikimin.

Pas një viti të vështirë, shitjet e makinave në kompanitë e prodhimit të makinave Daimler dhe Audi u rritën nga fundi i vitit 2019, ku të

Duke filluar nga 1 shkurti, përdoruesit e smartfonëve me versionet më të vjetra të programeve iOS dhe Android, nuk do të jenë më në gjend

Teksa vijon puna për organizimin e Lojërave Olimpike Dimërore në Pekin 2022, Kina ka shënuar një tjetër moment historik; ndërtimin e një