Del në treg pajisja që ndihmon të shkrepni “belfie”

09/01/2015 - 12:39

9 janar 2015 -  Viti i ri ka sjellë risinë më të re në treg për të gjithë të apasionuarit pas fotove “belfie”.

Shkopi që shihni në foto do t’ju hyjnë në ndihmë pikërisht për të shkrepur foto të fundshpinës suaj. Tani nuk duhet të lodheni më duke u parë në pasqyrë, apo duke u munduar të gjeni mënyra të tjera për të shkrepur “belfie”. Kjo pajisje ka vendin e përshtatshëm ku mund të vendosni aparatët tuaj celularë, ka bluetooth dhe është komode në përdorim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kompania Facebook tha të martën se gjatë tremujorit të dytë të vitit hoqi 7 milionë llogari për shkak se përhapnin informacione të rreme

Gjigandi japonez Toshiba ka shitur aksionet e fundit të kompanisë që zhvillonte kompjuterat Dynabook.

Twitter i ka shprehur interesin kompanisë kineze “ByteDance” për të blerë operacionet në SHBA të aplikacionit “TikTok”, bënë të ditur për

Rrjetet sociale duket se po ia bëjnë të vështirë fushatën elektorale Presidentit amerikan, Donald Trump.

Rrjeti social, Instagram ka prezantuar të mërkurën një mundësi të re në këtë platformë, Instagram Reels, që duket se është përgjigje ndaj

Microsoft, gjiganti i teknologjisë në Shtetet e Bashkuara, ka konfirmuar se është duke vazhduar bisedimet për blerje të operacioneve të a

Presidenti i SHBA-së Donald Trump do të ndalojë Tik Tok-un.

Konfirmohet zyrtarisht nga Apple se prezantimi i modeleve të reja të iPhone do të shtyhet për një periudhë tjetër më vonë gjatë këtij vit

Gjiganti i telekomunikimeve në Kinë, Huawei, e kapërceu kompaninë jug-koreane të teknologjisë, Samsung, duke u bërë shitësi më i madh i s

Twitter i ndaloi djalit të madh të presidentit amerikan, Donald Trump, të bëjë postime për 12 orë.