"Instagram"-i vendos Era Istrefin si "Giphy" (FOTO)

23/08/2018 - 15:11

Era Istrefi padyshim që do ta mbajë mend këtë vit, si më të suksesshmin në karrierë.

Këngëtarja përveç këngëve që po sjell dhe po shndërrohen në hite botërore, po vazhdon të mbajë edhe koncerte.

Por së fundi, shqiptares sonë të famshme, rrjeti social "Instagram" i ka përgatitur edhe një surprizë të veçantë.

Në fakt, figura me fytyrën e bukuroshes sonë tashmë vjen edhe si "giphy" në rrjetet sociale.

Era së fundmi ka sjellë edhe dy këngë të reja pas paraqitjes në ceremoninë përmbyllëse të botërorit Rusia 2018.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kompania kineze “Xiaomi” ka sjellë telefonin e parë që i dedikohet video-lojërave.

Rrjeti social Facebook ofroi gjatë këtyre orëve të fundit më shumë informacion rreth hakimit të muajit të kaluar.

Facebook njoftoi të enjten mbylljen e 559 faqeve dhe 251 profileve që nuk kanë respektuar rregullat e tij kundër spam, përfshirë ”kompani

Samsung ka prezantuar versionin Galaxy A9, i pari smartphone që ka kamera me katër lente.

Çdokush që kërkon të marrë drejtimin e makinës "Bugatti Divo", që u prezantua në panairin evropian të Parisit, nuk ka më mundësi, pasi të

Tashmë edhe Instagram po teston një mjet që do të lejonte "spiunimin" e vendndodhjes tuaj.

Facebook ka paralajmëruar përdoruesit se duhet të kenë kujdes nga një mesazh që mund t’ju vijë, i cili është mashtrim.

Facebook Messenger është një nga aplikacionet më të përdorura në mbarë botën, i cili pritet të sjellë një risi në teknologji.

Gjatë ditës së sotme përdoruesit e rrjetit social "Instagram" kanë pasur vështirësi në postimin e fotove dhe videove.

Samsung Galaxy S10 i ri do të dalë në fillim të vitit të ardhshëm dhe është tashmë i promovuar nga Samsung si telefon që do të bëj një ha