"Instagram"-i vendos Era Istrefin si "Giphy" (FOTO)

23/08/2018 - 15:11

Era Istrefi padyshim që do ta mbajë mend këtë vit, si më të suksesshmin në karrierë.

Këngëtarja përveç këngëve që po sjell dhe po shndërrohen në hite botërore, po vazhdon të mbajë edhe koncerte.

Por së fundi, shqiptares sonë të famshme, rrjeti social "Instagram" i ka përgatitur edhe një surprizë të veçantë.

Në fakt, figura me fytyrën e bukuroshes sonë tashmë vjen edhe si "giphy" në rrjetet sociale.

Era së fundmi ka sjellë edhe dy këngë të reja pas paraqitjes në ceremoninë përmbyllëse të botërorit Rusia 2018.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çfarë ndodh në një minutë brenda rrjetit të internetit?

Shumë të njohur kritikuan rrjetin social Instagram, pasi humbën miliona ndjekës nga llogaritë e tyre.

Rrjeti social Facebook, do të vendosë të tjera kufizime sa i përket publikimit të imazheve.

Pesëmbëdhjet vjet më parë Mark Zuckerberg hapi rrjetin social "Facebook", duke mos e ditur se do të bëhej rrjeti më i madh shoqëror në bo

Pavarësisht gjithë skandaleve që kaloi vitin e kaluar, ja ku jemi sot ende në Facebook ku miliona njerëz shpenzojnë të paktën një orë në

“Facebook” thotë se ka fshirë pothuajse 800 faqe, grupe dhe llogari të koordinuara, joautentike të drejtuara nga Irani, që ishin pjesë e

Kompania gjigande “Apple” ka lënë të kuptohet se shumë shpejt “iPhone”-t do të bëhen më të përballueshëm në çmim.

Opsioni i "WhatsApp" për të fshirë mesazhet u vendos në vitin 2017.

Facebook pritet të forcojë rregullat dhe masat mbrojtëse në lidhje me reklamat politike, “për të parandaluar ndërhyrjen e huaj” në zgjedh