Instagram-in tani mund ta përdorni pa internet në këta telefona

Postuar: 20/04/2017 - 20:34

Një lajm i mirë vjen për të gjithë ata që e përdorin Instagram- in, pasi tani do të kenë mundësi të lundrojnë në të pa pasur internet apo lidhje WI FI.

Por jo të gjithë janë me ‘fat’ në këtë risi, kjo vjen vetëm për telefonat android.

Ju që keni paisje android, Instagrami pa internet do t’ju lejojë të shikoni materiale të cilat janë shkarkuar më parë, të pëlqeni, të komentoni, të ruani postime apo edhe t’i bëni dikujt ‘unfollow’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“Mercedes-Benz S63” është ndër veturat më të pëlqyera jo vetëm nga “Mercedesi”, por nga të gjitha markat prodhuese.

Harrojini BMW M4 GTS dhe Mercedes-AMG C63 R, "Jaguar" e ka ngritur në një nivel tjetër performancën e veturave të rangut të mesëm sedan m

Celulari ‘Prometheus’ i inspiruar nga Lamborghini dhe i dizajnuar nga Brandeis nuk është një celular i zakonshëm, pasi veçoritë e tij e b

Apple nuk ka hedhur akoma në treg iPhone 8, por thashethemet e para për iPhone 9, i cili do t prezantohet në vitin 2018 sapo janë bërë pu

Audi ka shtuar disa modele Black Edition në treg të serive të ndryshme dhe së fundmi edhe një Audi A4 të ri Black Edition, transmeton koh

Përdorimi i internetit Wi-Fi në bare apo lokale, ku shkoni për të konsumuar një kafe, është i rrezikshëm.

Apple dhe Nokia kanë patur një mosmarrëveshje lidhur me përdorimin e teknologjisë së patentuar të smartphone dhe kanë arritur një “bashkë

'Carophile' ka përpiluar listën e 56 makinave me performancën më të dobët të të gjitha kohërave, transmeton 'Express'.

Përdorimi i “smartphone”-ve po ndryshon gjithnjë e më shumë stilin e komunikimit.

“Instagram” është aplikacioni më i dëmshëm për shëndetin mendor të të rinjve, i ndjekur nga afër nga “Snapchat”.