Instagram-in tani mund ta përdorni pa internet në këta telefona

Postuar: 20/04/2017 - 20:34

Një lajm i mirë vjen për të gjithë ata që e përdorin Instagram- in, pasi tani do të kenë mundësi të lundrojnë në të pa pasur internet apo lidhje WI FI.

Por jo të gjithë janë me ‘fat’ në këtë risi, kjo vjen vetëm për telefonat android.

Ju që keni paisje android, Instagrami pa internet do t’ju lejojë të shikoni materiale të cilat janë shkarkuar më parë, të pëlqeni, të komentoni, të ruani postime apo edhe t’i bëni dikujt ‘unfollow’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në një jetë sociale dixhitale të dominuara nga fotot, ku nga Facebook dhe Snapchat kanë zënë vendin e fjalëve, personat e verbër, që janë

Kompania e Mercedez Benz ka projektuar një jaht luksoz për lundrim nëpër ujërat e botës.

Nokia ka nxjerrë në treg për herë të parë një kamera 360° , ku për të blerë një të tille duhet një shumë marramendëse.

Nëse keni pritur me padurim daljen në treg të “Samsung Galaxy S8” dhe “Galaxy S8+”, atëherë pritja juaj shumë shpejt do të marr

‘Fast and Furious’ njihet si film për shfaqjen e disa skenave më të çmendura, e po ashtu veturave fantastike e super të shpejta, transmet

Të gjithë e dinë se nuk duhet të lënë një smartfon jashtë vëmendjes në një vend publik dhe megjithatë smartfonat vazhdojnë të vidhen në ç

Modeli G-Class që Mercedes pritet së shpejti të nxjerrë në treg do t’i ngjajë atij të prodhuar në vitin 1979, forma do të jetë e njëjtë,

Nëse dëshironi të blini një smartphone të tipit iPhone të lirë por të bllokuar me iCloud kjo video ju tregon ekzaktësisht hapat që duhet

Një kornizë e hollë, në linjë me Infinity Display të vendosur nga Samsung tek Galaxy 8, dhe një bateri e dyfishtë në gjendje të zgjasë je

Marka e luksit Truly Exquisite, e specializuar në personalizimin e pajisjeve smart, ka prezantuar disa versione me të vërtetë ekskluzive