Ja si të zhbllokoni iCloud e iPhone me një metodë të thjeshtë (VIDEO)

Lajme nga e njëjta kategori

Në një jetë sociale dixhitale të dominuara nga fotot, ku nga Facebook dhe Snapchat kanë zënë vendin e fjalëve, personat e verbër, që janë

Kompania e Mercedez Benz ka projektuar një jaht luksoz për lundrim nëpër ujërat e botës.

Nokia ka nxjerrë në treg për herë të parë një kamera 360° , ku për të blerë një të tille duhet një shumë marramendëse.

Nëse keni pritur me padurim daljen në treg të “Samsung Galaxy S8” dhe “Galaxy S8+”, atëherë pritja juaj shumë shpejt do të marr

‘Fast and Furious’ njihet si film për shfaqjen e disa skenave më të çmendura, e po ashtu veturave fantastike e super të shpejta, transmet

Një lajm i mirë vjen për të gjithë ata që e përdorin Instagram- in, pasi tani do të kenë mundësi të lundrojnë në të pa pasur internet apo

Të gjithë e dinë se nuk duhet të lënë një smartfon jashtë vëmendjes në një vend publik dhe megjithatë smartfonat vazhdojnë të vidhen në ç

Modeli G-Class që Mercedes pritet së shpejti të nxjerrë në treg do t’i ngjajë atij të prodhuar në vitin 1979, forma do të jetë e njëjtë,

Një kornizë e hollë, në linjë me Infinity Display të vendosur nga Samsung tek Galaxy 8, dhe një bateri e dyfishtë në gjendje të zgjasë je

Marka e luksit Truly Exquisite, e specializuar në personalizimin e pajisjeve smart, ka prezantuar disa versione me të vërtetë ekskluzive