Një iPhone 6 veçantë, shitet me 3.5 milionë dollarë

12/02/2015 - 12:54

12 shkurt 2015 -  Goldgenie po shet një iPhone 6 të veçantë që kushton gati 3.5 milionë dollarë; versioni bazë i iPhone 6 i larë në ar kushton gati 15 mijë dollarë. Ky është një telefon në tri lloje, i larë në ar 24 karat, në ar ngjyrë rozë ose platin.

Sipas Daily Star, iPhone 6 mund të përfshijë gjithashtu diamantet tradicionalë ngjyrë të bardhë, së bashku me pjesët në ngjyrë rozë dhe të zezë, safirët, smeril, topaz, smerald, rubin dhe turmalinë.

Ndërkohë, dyqani me pakicë shet gjithashtu një version ‘Limited Edition Gulf Elite’ të iPhone 6, ku blerësit mund të zgjedhin stemën sipas shtetit ku jetojnë: Bahrain, Irak, Kuvajt, Oman, Qatar, Arabia Saudite dhe Shtetet e Bashkuara Arabe, në anën e pasme të iPhone-it.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

WhatsApp-i duket se është tërhequr nga plani për përdorimin e reklamave në aplikacion.

Shefi i gjigantit Amazon, Jeff Bezos shpalosi sot një projekt investimi në Indi, duke e konsideruar një pikë kyçe në zhvillimin e tregëti

Kompania “Apple” mund të detyrohet nga rregullat e reja të BE-së për të ndryshuar fishin e karikuesit.

Postimet 24 orëshe (Story-t) në Instagram prej vitit 2016 janë bërë një nga opsionet më popullore të këtij rrjeti social.

Është një nga sistemet operative kompjuterike më popullore, por si çdo gjë tjetër, edhe Windows 7-s i erdhi fundit.

Facebook do të ndryshojë look brenda pranverës, në versionin për kompjuter dhe do të jetë edhe një "dark mode", që lodh më pak shikimin.

Pas një viti të vështirë, shitjet e makinave në kompanitë e prodhimit të makinave Daimler dhe Audi u rritën nga fundi i vitit 2019, ku të

Duke filluar nga 1 shkurti, përdoruesit e smartfonëve me versionet më të vjetra të programeve iOS dhe Android, nuk do të jenë më në gjend

Teksa vijon puna për organizimin e Lojërave Olimpike Dimërore në Pekin 2022, Kina ka shënuar një tjetër moment historik; ndërtimin e një

Nga atmosfera mund të parashikohen tërmetet.