Shpikja më e re e Samsung, një televizor që rrotullohet

08/05/2019 - 23:02

I fundit që i shtohet listës së televizorëve nga Samsung është “Sero”, i prezantuar para pak kohësh në Seul.

“Sero” është dizenjuar për të inkurajuar të rinjtë që të projektojnë materiale video të xhiruara nga telefonët direkt e në televizor.

I vetmi lajm i keq është se çmimi i “Seo” do të jetë 1660 dollarë dhe do të jetë gati për tregun korean në fund të majit.

Ndërsa për tregun ndërkombëtar nuk ka një datë, do na duhet të presim pak.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Klientët që paguajnë rregullisht për përdorimin e Adobe Photoshop kanë kërcënuar se do hidhen në gjyq pasi përdorin versionet e vjetra.

Hakerat instaluan nga distanca një softuer të mbikëqyrjes në telefona dhe pajisje të tjera që përdornin aplikacionin e mesazheve WhatsApp

Kur njerëzit mendojnë për Inteligjencën Artificiale, me shumë mundësi mendojnë për skena nga filmat aksion, por në të vërtetë, ajo apliko

Whatsapp është një nga aplikacionet e mesazheve më të përdorur në botë.

Gjigandi i kërkimit, Google do të ofrojë për përdoruesit opsionin e fshirjes së historisë së kërkimit dhe vendndodhjes pas tre muajsh.

Shitjet e "iPhone" ranë në nivelin më të ulët gjatë tre muajve të parë të këtij viti.

Konferenca e përvitshme e zhvillimeve të Facebook F8 po mbahet në San Jose, Kaliforni të martën dhe të mërkurën.

Një student ka paditur kompaninë Apple Inc duke kërkuar dëmshpërblim rreth 1 miliardë dollarë, pasi pretendon se kamerat e saj e arrestua

Një video në Kinë tregon shpërthimin e një makine elektrike të prodhuar nga Tesla, teksa ajo ishte e parkuar.