Shpikja më e re e Samsung, një televizor që rrotullohet

08/05/2019 - 23:02

I fundit që i shtohet listës së televizorëve nga Samsung është “Sero”, i prezantuar para pak kohësh në Seul.

“Sero” është dizenjuar për të inkurajuar të rinjtë që të projektojnë materiale video të xhiruara nga telefonët direkt e në televizor.

I vetmi lajm i keq është se çmimi i “Seo” do të jetë 1660 dollarë dhe do të jetë gati për tregun korean në fund të majit.

Ndërsa për tregun ndërkombëtar nuk ka një datë, do na duhet të presim pak.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volkswagen ka nisur shitjet e T-Roc R të ri në tregun evropian si versionin më të fuqishëm midis SUV-ve të tij kompaktë.

Kina prezanton  për publikun “superpeshkaqenin".

Kompania amerikane, Apple ka larguar një aplikacion që kanë shfrytëzuar protestuesit në Hong Kong për të regjistruar lëvizjet e policisë

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja.

Telefonat e ardhshëm të kompanisë Google do të dinë nëse ka pasur një aksident dhe do të thërrasin për ndihmë urgjencën duke përdorur sen

Facebook ka mbyllur një sërë faqesh të cilat promovonin vlerat dhe patriotizmin amerikan si dhe presidentin Trump pasi zbuluan se menaxh

A mundet një kompjuter të tregojë se çfarë është në modë dhe çfarë jo? Sigurisht që po dhe falë inteligjencës artificiale.

“Dark mode” ose modaliteti që redukton konsumin e baterisë së telefonit dhe mbron sytë tanë, pasi “infektoi” aplikacionet e njohura si Tw