VIDEO/ Arsenal armësh në portin e Durrësit, reagon policia dhe jep detajet

Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin policor të koduar “Snajperi”, i cili ka vënë në pranga Selman Lajçin nga Kosova. Në një njoftim lëshuar për mediet bëhet e ditur se, shërbimet e Policisë kanë kaluar për kontroll në vijën e dytë në hyrje të RSH, 53-vjeçarin së bashku me automjetin e tij tip “Land Rover”. … Continue reading VIDEO/ Arsenal armësh në portin e Durrësit, reagon policia dhe jep detajet