VIDEO/ Shihni si i riu nga Durrësi grabit me armë një market në Plazh, policia ndërhyn në kohë

I maskuar dhe i armatosur, hyri gjatë natës, në një market në shërbim, me qëllim vjedhjen e parave në kasë, arrestohet në flagrancë, brenda marketit, 20-vjeçari Kristjan Prenga. Pas marrjes së njoftimit se rreth orës 21:50 të mbrëmjes së djeshme, një shtetas i maskuar dhe i pajisur me armë zjarri, kishte hyrë në një market … Continue reading VIDEO/ Shihni si i riu nga Durrësi grabit me armë një market në Plazh, policia ndërhyn në kohë