Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

"Na premtojnë vetëm për zgjedhje", banorët në Durrës në protestë: S'kemi rrugë, as ndriçim dhe as gjelbërim

DurresLajm WEBTV