21-vjeçarja plagos me thikë 68-vjeçarin në Vaun e Dejës

Një 68-vjeçar është plagosur me thikë në Vaun e Dejës mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:30. I plagosuri është me iniciale Z.P., i cili është dërguar në spitalin e Shkodrës për ndihmë mjekësore. Policia ka identifikuar autoren e dyshuar të ngjarjes. Ajo është një 21-vjeçare, e cila është kapur dhe është shoqëruar … Continue reading 21-vjeçarja plagos me thikë 68-vjeçarin në Vaun e Dejës