Durrës/ Humbi jetën pasi e zuri korenti në dush, kolegët mesazhe prekëse për drejtoreshën e shkollës

Kjo është Ornela Gjeçi, 45-vjeçarja që humbi jetën tragjikisht këtë të mërkurë pasi ra në kontakt me rrymën elektrike. Viktima ishte drejtoreshë e shkollës 9-vjeçare në Rrubjekë. Lajmi është bërë i ditur edhe nga Zyra Vendore Arsimore Shijak. “Ornela Gjeçi, ishte modeli më i mirë i mundshëm i një arsimtareje të përkushtuar dhe të një … Continue reading Durrës/ Humbi jetën pasi e zuri korenti në dush, kolegët mesazhe prekëse për drejtoreshën e shkollës