EMRI/ Ky është personi që u kap me snajper dhe shotgan në portin e Durrësit

Sot u arrestua një person në portin e Durrësit, pasi pas kontrollit të ushtruar nga policia iu gjet në automjet një arsenal armësh. Burime bëjnë me dije se personi i arrestuar është Selman Lajçi nga Kosova. Gjatë kontrollit të ushtruar në makinën e tij u gjet një snajper, një shotgan dhe një pistoletë. Lexo edhe: