Sot u arrestua një person në portin e Durrësit, pasi pas kontrollit të ushtruar nga policia iu gjet në automjet një arsenal armësh.

Burime bëjnë me dije se personi i arrestuar është Selman Lajçi nga Kosova.

Gjatë kontrollit të ushtruar në makinën e tij u gjet një snajper, një shotgan dhe një pistoletë.

Lexo edhe: