Abazhuri që të mban “peng” celularin

Postuar: 31/10/2017 - 20:22

   Një abazhur tryeze i dizenjuar nga Klemens Schillinger ka nevojë për celularin tuaj që të funksionojë.

Ky abazhur do të ndizet vetëm nëse vendosni “smartphone”-n në një sirtar të lidhur me të.

Ende nuk ka një çmim për këtë pajisje dhe duket e vështirë që njerëzit të paguajnë për diçka që i mban “peng” gjënë më të çmuar, celularin.

“Sirtari është si një vend magjik që kërkon një objekt të vogël në mënyrë që të ndizet llamba. Sapo celulari të kyçet brenda sirtarit, do të keni dritë. Kur jepni diçka, merrni diçka tjetër si këmbim”, shkruhet në përshkrimin e abazhurit të çuditshëm.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Lufta e inxhinierëve për të arritur shpejtësinë maksimale në automjete vazhdon dhe Hennessey Venom F5 do të pajiset me 2 turbo të tjer

Një lloj i ri malware-ve (lloj virusi) në sistemin operativ Android mund të identifikojë të dhënat e përdoruesve të Facebook dhe pastaj t

Aplikacioni i mesazheve WhatsApp, në nëntor të vitit të shkuar më në fund i dha mundësinë të gjithë përdoruesve që të fshinin mesazhe të

Të rinjtë po kalojnë më pak kohë nëpër rrjetet sociale.

   Makina e parë e vërtetë fluturuese në historinë e njerëzimit është prezantuar në Sallonin e Gjenevës.

Këtë të diel, gjiganti i teknologjisë Samsung, prezantoi në Barcelonë dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+.

Gjiganti i teknologjisë, Samsung, sapo ka prezantuar në Barcelonë dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+.

   Inxhinierët kinezë publikuan projektin për ndërtimin e një superavioni hipersonik, në gjendje që të përshkojë distancën nga Pekini në

Aloha dhe Fiona do të jenë dy folëset dhe dëgjueset e zgjuara. Kjo risi pritet të lançohet në korrik të 2018, shkruan Digi Times.

   Renault është makina e pestë që zbulohet në prag të startit të botërorit të Formula 1 për vititn 2018.